The Skinny

The Skinny - značka přírodní kosmetiky pocházející z USA, která ve svých výrobcích využívá blahodárných účinků ingrediencí z kokosových ořechů. V produktech naleznete maximálně 5 kvalitních ingrediencí, žádné syntetické přísady ani parfemace. Vše je vyráběno, zpracováváno a baleno ručně. V roce 2018 získala společnost ocenění špičkových produktů v oblasti organické kosmetiky Dirty Thinkers´ Choice Award.

Ingredience z kokosových ořechů jsou do produktů The Skinny zpracovávány vlastním patentovaným systémem Nutralock System™, který odstraňuje vodu z kokosových ořechů bez použití tepla. Díky tomu má kokosový olej zcela výjimečné vlastnosti a navíc není ochuzený o žádné živiny.

Cena
Filtrovat produkty
Produktové řady
Složení
Typ pleti
Typy vlasů
Cena
-
590 Kč
Unikátní čisticí balzám obsahuje pouze 100% RAW kokosový olej a přírodní směs esencí. Vyhovuje potřebám mastné pleti s akné. Lze jej využít i jako denní či noční krém!
 
Směs 100% RAW kokosového oleje a esenciálního mátového oleje představuje zdravou formu čištění zubů, podporuje jejich bělení a zanechá ústní dutinu svěží.
325 Kč
Deodorant s přírodní vůní levandule pomáhá zklidnit a zjemnit pokožku a zároveň poskytnout ochranu před zápachem způsobeným vlhkostí a bakteriemi.
 
Multifunkční kokosový olej je zpracován systémem Nutralock™, díky kterému si zachovává všechny lidskému tělu prospěšné živiny. Využijete jej jako pleťový i tělový olej, odličovač či vlasovou masku.
 
Tuhý šampon ze saponifikovaného RAW kokosového oleje jemně myje vlasy i vlasovou pokožku a navíc také podporuje růst vlasů a jejich lesk.