Zpříjemněte si nákup DOPRAVOU ZDARMA: pouze tento týden 26. 10. – 1. 11.!

Jason Zubní pasta Healthy Mouth 119 g

Jason Zubní pasta Healthy Mouth 119 g

Značka: Jason
Certifikáty: LEAPING BUNNY
Certifikát LEAPING BUNNY
184
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Zubní pasta Healthy Mouth jemně čistí zuby a osvěžuje dech. Působí proti zubnímu plaku, minimalizuje počet baktérií. Přirozeně bělí a má blahodárné účinky na dásně.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(5)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Zubní pasta Healthy Mouth Jäson jemně čistí zuby a osvěžuje dech. Působí proti zubnímu plaku, minimalizuje počet baktérií. Přirozeně bělí a má blahodárné účinky na dásně.

Zubní pasta neobsahuje fluoridy, umělá sladidla ani ochucovadla. Přirozeně bělí, bez zbytečného poškození skloviny. Éterický olej z Tea Tree brání tvorbě zubního plaku a kažení zubů. Výtažky ze zrnek grepu působí antibakteriálně a chrání před vznikem zubního kazu. Perilla zabraňuje vzniku kyselin a narušování zubní skloviny. Aloe vera má blahodárné účinky na dásně, které posiluje. Pasta má jemnou chuť máty, Tea Tree a skořice dodávají svěží originální příchuť.

Použití: Naneste na zubní kartáček a řádně vyčistěte zuby minimálně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Upozornění: Použití pasty u dětí mladších dvou let konzultujte s lékařem. Nenechávejte na dosah dětem do šesti let. V případě náhodného požití většího množství produktu vyhledejte lékaře.

Výrobce: Jason Natural Products Consumer Relations, 4600 Sleepytime Dr. , CO 80301 , Boulder, Spojené Státy Americké

Z blogu (5)

Fluor v zubních pastách: Nebezpečí??

Jak vybrat přírodní zubní pastu

Perila křovitá

Přírodní zubní pasty a ústní péče: 1. část

Přírodní zubní pasty a ústní péče: 2. část

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

/ Renáta 26. 5. 2019 19:33

Velmi příjemná chuť pasty, krásně vyčistí. Nepálí, takže ji mají rádi i děti. Množství velikosti hrášku s přehledem vystačí.

Dobrá zubní pasta / Hanka 13. 10. 2017 11:21

Mám tuto pastu poprvé a zatím jsem spokojená. Pravdou je, že chuťově není pro mě nic moc, ale po vyčištění ji v puse cítím ještě dlouho a svůj účinek splňuje. Nemám s ní problém. :)

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: