Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Logona Zubní pasta máta Daily Care, Logodent 75 ml

Logona Zubní pasta máta Daily Care, Logodent 75 ml

Zubní pasta je určena pro jemnou přírodní péči o zuby. Obsahuje bylinné výtažky a má jemnou chuť máty. Pomáhá bojovat proti zubnímu kazu a šetrně odstraňuje zubní povlak.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zubní pasta Logodent máta je určena pro jemnou komplexní péči o zuby. Obsahuje rostlinné výtažky a má jemnou chuť máty. Pomáhá bojovat proti zubnímu kazu a šetrně odstraňuje zubní povlak.

Zubní pasta obsahuje extrakty ze šalvěje a máty. Tyto bylinky působí protizánětlivě a pomáhají bojovat proti vzniku zubního povlaku a zubního kazu. Jemně mletá křemíková hornina a mořská sůl šetrně čistí zubní povlak. Lehce čistí zubní povlak a předchází poškození skloviny, má účinek proti tvorbě zubního kazu a působí protizánětlivě.

Pasta má jemnou chuť máty, která osvěží dech na dlouhou dobu. Pravidelné používání zubního krému zabraňuje díky přírodním látkám tvorbě zubního kazu, zubního kamene i vzniku paradontózy.

Použití: Na zubní kartáček naneste malé množství zubního gelu, zhruba velikosti hrášku, a zuby a dásně čistěte jemnými krouživými pohyby. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Výrobce: Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH, Zur Kräuterwiese , D-31020, Salzhemmendorf, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?