Logona Zubní pasta máta Daily Care, Logodent 75 ml

Logona Zubní pasta máta Daily Care, Logodent 75 ml

Zubní pasta je určena pro jemnou přírodní péči o zuby. Obsahuje bylinné výtažky a má jemnou chuť máty. Pomáhá bojovat proti zubnímu kazu a šetrně odstraňuje zubní povlak.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zubní pasta Logodent máta je určena pro jemnou komplexní péči o zuby. Obsahuje rostlinné výtažky a má jemnou chuť máty. Pomáhá bojovat proti zubnímu kazu a šetrně odstraňuje zubní povlak.

Zubní pasta obsahuje extrakty ze šalvěje a máty. Tyto bylinky působí protizánětlivě a pomáhají bojovat proti vzniku zubního povlaku a zubního kazu. Jemně mletá křemíková hornina a mořská sůl šetrně čistí zubní povlak. Lehce čistí zubní povlak a předchází poškození skloviny, má účinek proti tvorbě zubního kazu a působí protizánětlivě.

Pasta má jemnou chuť máty, která osvěží dech na dlouhou dobu. Pravidelné používání zubního krému zabraňuje díky přírodním látkám tvorbě zubního kazu, zubního kamene i vzniku paradontózy.

Použití: Na zubní kartáček naneste malé množství zubního gelu, zhruba velikosti hrášku, a zuby a dásně čistěte jemnými krouživými pohyby. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Výrobce: Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH, Zur Kräuterwiese, D-31020 Salzhemmendorf Německo, www.logona-kosmetika.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?