Mastic spa Zubní pasta pro prevenci parodontózy, Mastic 75 ml

Mastic Dent Oulo Action

Mastic spa Zubní pasta pro prevenci parodontózy, Mastic 75 ml

Mastic Dent Oulo Action

  • Značka: Mastic spa
  • Balení: 75 ml
  • Ostatní kategorie: Masticha
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Původně za 262 Kč

Zubní pasta Mastic Spa kombinuje bylinky z Chiu s mastichovým olejem. Jemně čistí zuby, osvěžuje dech, chrání před zánětem dásní. Masticha působí antibakteriálně a prospívá zdraví zubů.

Masticha je jeden z tradičních prostředků pro silné a zdravé zuby. Tato pryskyřice se používala při péči o zuby a ústa už ve starém Řecku. Působí proti zubnímu kazu a udržuje zuby krásné a zdravé. Další bylinky posilují zuby a dásně. Heřmánek a čajovník čínský uklidňují a předchází podráždění dásní. Pravidelné používá zubní pasty Mastic Spa s obsahem blahodárné mastichy posiluje zuby a předchází vzniku paradentózy.

Zubní plak se skládá hlavně z mikrobů, které se hromadí na povrchu zubů. Tyto mikroorganismy metabolizují cukry a produkují kyseliny, které mohou způsobit zubní plak a zánět dásní. Mastichový olej uplatňuje chemické působení na granulocyty, aby přilákala bílé krvinky. Výsledkem je, že tkáň mezi zuby a dásní zvýšuje svou obranyschopnost proti zánětu dásní a zubnímu plaku.

Použití: Naneste na zubní kartáček a řádně vyčistěte zuby minimálně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Upozornění: Použití pasty u dětí mladších dvou let konzultujte s lékařem. Nenechávejte na dosah dětem do šesti let. V případě náhodného požití většího množství produktu vyhledejte lékaře.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerine, PEG-8, Fragrance, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Chamomilla Recurita, Camelia Sinensis, Menthol Crystals, Sodium Saccharin, Allantoin, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Bisabolol, Glycyrrhetinic Acid, Sodium Hydroxide

Možné alergeny: Fragrance, Chamomilla Recurita, Sodium Saccharin

Konzistence: hutná krémová

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: bez alkoholu, bez parabenů, bez SLS a SLES

Výrobce: Chios-Kallimasia, Valanas Area 2, 821 00 Ag.Minas-Chios Řecko, tel: (212) 813-5900, www.mastic-spa.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?