Natur Hurtig Zubní pasta s himalájskou solí šalvěj 75 ml

Natur Hurtig Zubní pasta s himalájskou solí šalvěj 75 ml

Zubní pasta s himálajskou solí a výtažky ze šalvěje neobsahuje mentol ani syntetické látky a je vhodná pro citlivé zuby, které šetrně vyčistí a zároveň osvěží dech. Výtažky z himalájských bylin mají blahodárné účinky na chrup.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zubní pasta s himálajskou solí a výtažky ze šalvěje Natur Hurtig neobsahuje mentol ani syntetické látky a je tak vhodná pro citlivé zuby, které šetrně vyčistí a zároveň osvěží dech. Výtažky z himalájských bylin mají blahodárné účinky na chrup i celou ústní dutinu, lehce dezinfikují, stahují dásně a eliminují riziko vzniku zubního kazu i krvácení dásní.

Zubní pasta obsahuje vysoký podíl himálajské soli. Ta má regenerační, protizánětlivé a antibakteriální účinky, které jsou navíc posíleny výtažky ze sedmi bylin. Přeslička posiluje dásně a udržuje je zdravé. Šalvěj a nimbový list mají antiseptické účinky. Éterické oleje z rozmarýny, čajovníku, myrhy a tymiánu mají antibakteriální účinek a zuby chrání před vznikem zubního kazu. Slaná zubní pasta poskytuje velmi účinnou ochranu před zubním kazem a paradontózou.

Použití: Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty, tak velikosti hrášku, a zuby a dásně čistěte jemnými krouživými pohyby. Nejméně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Ostatní kategorie: Bylinné zubní pasty

Výrobce: Natur Hurtig, D-09116 Chemnitz Německo, www.naturhurtig.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?