Hloubková hygiena kůže Zubní prášek 3, bělící 50 g

Hloubková hygiena kůže Zubní prášek 3, bělící 50 g

  • Bez DPH 298 Kč

Bělící zubní prášek s bílým jílem a posilujícími bylinnými výtažky jemně čistí zuby. Zároveň je šetrně bělí, aniž by narušoval zubní sklovinu. Vyrovnává pH v ústech a snižuje citlivost zubů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bělící zubní prášek č.3 Hloubková hygiena kůže s bílým jílem a protizánětlivými a posilujícími bylinnými výtažky jemně čistí zuby a zároveň je šetrně bělí aniž by narušoval zubní sklovinu. Snižuje citlivost zubů a napomáhá zabraňovat vzniku zubního kamene. Je vhodný pro každodenní použití.

Přirozený a pozvolný bělící účinek prášku propůjčuje soda bikarbona. Obsažený bílý jíl má skvělou schopnost vázat na sebe různé nečistoty. Svým převážně alkalickým charakterem také pomáhá snižovat kyselé prostředí v ústní dutině, což vede k eliminaci škodlivých mikroorganismů, kterým se právě v kyselém prostředí daří.

Máta a šalvěj dodávají prášku příjemné aroma, osvěžují dech a působí také dezinfekčně a protizánětlivě. Kořen z lékořice svým antibakteriálním účinkem ničí zhoubné bakterie, které jsou zodpovědné za vznik zubního kazu či paradentózy. Fialka vonná se stará o zdraví dásní, chmel pomáhá tlumit případnou bolet zubů. Tymián má silně antibakteriální účinky a dezinfikuje drobné ranky.

Použití: Potřebné množství prášku nasypte do dlaně a mokrým zubním kartáčkem rozetřete na kašičku. Vzniklou kašičkou čistěte zuby krouživými pohyby po dobu 1-2 minut. Poté dobře vypláchněte vodou.

Skladování: Skladujte v uzavřené nádobě. Chraňte před vlhkostí.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Kaolin, Zeolite, Humulus Lupulus (Hop) Cone, Ribes Nigrum Leaf, Tussirago Farfara Leaf, Viola Tricolor Flower, Salvia Officinalis Leaf, Sorbus Aucuparia Fruit, Mentha Piperita Leaf, Urtica Dioica, Glycyrrhiza Glabra Root, Rhodiola Rosea Root, Hypericum Perforatum Leaf, Thymus Serpyllum Leaf, Maris Sal, Sodium Bicarbonate, Chelidonium Majus Leaf, Malaleuca Alternifolia Leaf Oil

Možné alergeny: Malaleuca Alternifolia Leaf Oil

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Vědecko provozní laboratoř, LN-Kosmetika, Novosibirsk Rusko, tel: +420 722 301 440, http://hloubkova-hygiena.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?