/    /    /    /  

Weleda Arnika gel 25 g

Značka:
Množství: 25 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Klouby a svaly, Tělové gely, Přírodní léčba zranění
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
189
ks
Bez DPH 156 Kč

Weleda Arnika gel 25 g

Arnikový gel Weleda uleví od bolesti namožených svalů a bolavých kloubů. Díky lehké konzistenci se gel snadno a rychle vstřebá do pokožky, kde ihned začíná působit. Arnika díky svým regeneračním schopnostem urychluje hojení a tiší bolest.

Arnika horská je již po staletí hojně používána pro své regenerační a protizánětlivé schopnosti. Napomáhá hojení modřin, výronů, ale také ulevuje od bolesti namožených svalů či natažených šlach a otoků.

Obsažené protizánětlivé látky chrání svaly, klouby i šlachy před rozšířením infekce a vznikem zánětu.

Zázračná arnika

Arnika je bylinou, která je již po staletí oblíbena v tradičním léčitelství a má pozoruhodné účinky. Již od pradávna se používala pro své hojivé a tonizační schopnosti. Roste tradičně v horských oblastech, musí vzdorovat nepříznivým vnějším vlivům a má proto koncentrovaný obsah účinných látek. Z arniky se vyrábějí zejména léčivé tinktury, obklady či lehké gely.

Okamžitá úleva

Jemný gel z arniky oceníte na namožené svaly a klouby, zejména pak po náročném sportovním či fyzickém výkonu. Arnikový gel Weleda pomáhá ulevit bolavému svalstvu, uvolnit jej a přinést mu tolik potřebný odpočinek. Zároveň má dobrý vliv také na zdraví celého pohybového aparátu, působí podpůrně při léčení modřin či natažených šlach. Díky lehké konzistenci se zároveň velice rychle vstřebává a pokožku neumastí.

Proti bolesti i únavě

Gel z arniky od Weledy pomáhá od bolestí a křečí. Zároveň má příznivý vliv také na kvalitu cév, pomáhá zpevňovat jejich stěnu, a tím i zabraňuje tvorbě křečových žil či otoků v důsledku nedostatečné pevnosti žilních stěn. Arnika zároveň podporuje prokrvení, a tím i regeneraci tkání. Také pomáhá zmírnit zarudnutí, otok a zánět po bodnutí hmyzem díky obsahu antiinflamatorních ingrediencí.

Použití: Malé množství gelu aplikujte na postižené místo a lehkou masáží vetřete. Aplikujte podle potřeby několikrát denně, dokud potíže neodezní.

Weleda Arnika gel 25 g

Arnikový gél Weleda uľaví od bolesti presilených svalov a boľavých kĺbov. Vďaka ľahkej konzistencii sa gél ľahko a rýchlo vstrebá do pokožky, kde ihneď začína pôsobiť. Arnika vďaka svojím regeneračným schopnostiam urýchľuje hojenie a tíši bolesť.

Arnika horská je už po storočia obľúbená pre svoje hojivé, regeneračné a dezinfekčné účinky. Urýchľuje hojenie výronov a modrín, ale tiež uľavuje od bolesti presilených svalov či natiahnutých šliach a opuchov.

Obsiahnuté protizápalové látky chránia svaly, kĺby a šľachy pred rozšírením infekcie a vznikom zápalu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Water, Alcohol, Glycerin, Arnica Montana Flower Extract, Xantan Gum, Parfum1), Limonene, Linalool
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: gelová
obal: kovový
přebal: papírový
typy pokožky: normální pokožka
užití: vnější

Výrobce

Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144 Arlesheim
Švýcarsko
www.weleda-kosmetika.cz