Weleda Arnika gel 25 g

Weleda Arnika gel 25 g

Arnikový gel uleví od bolesti namožených svalů a bolavých kloubů. Díky lehké konzistenci se snadno vstřebá do pokožky, kde ihned začíná působit. Arnika urychluje hojení a tiší bolest.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Arnikový gel Weleda uleví od bolesti namožených svalů a bolavých kloubů. Díky lehké konzistenci se gel snadno a rychle vstřebá do pokožky, kde ihned začíná působit. Arnika díky svým regeneračním schopnostem urychluje hojení a tiší bolest.

Arnika horská je již po staletí hojně používána pro své regenerační a protizánětlivé schopnosti. Napomáhá hojení modřin, výronů, ale také ulevuje od bolesti namožených svalů či natažených šlach a otoků.

Obsažené protizánětlivé látky chrání svaly, klouby i šlachy před rozšířením infekce a vznikem zánětu.

Zázračná arnika

Arnika je bylinou, která je již po staletí oblíbena v tradičním léčitelství a má pozoruhodné účinky. Již od pradávna se používala pro své hojivé a tonizační schopnosti. Roste tradičně v horských oblastech, musí vzdorovat nepříznivým vnějším vlivům a má proto koncentrovaný obsah účinných látek. Z arniky se vyrábějí zejména léčivé tinktury, obklady či lehké gely.

Okamžitá úleva

Jemný gel z arniky oceníte na namožené svaly a klouby, zejména pak po náročném sportovním či fyzickém výkonu. Arnikový gel Weleda pomáhá ulevit bolavému svalstvu, uvolnit jej a přinést mu tolik potřebný odpočinek. Zároveň má dobrý vliv také na zdraví celého pohybového aparátu, působí podpůrně při léčení modřin či natažených šlach. Díky lehké konzistenci se zároveň velice rychle vstřebává a pokožku neumastí.

Proti bolesti i únavě

Gel z arniky od Weledy pomáhá od bolestí a křečí. Zároveň má příznivý vliv také na kvalitu cév, pomáhá zpevňovat jejich stěnu, a tím i zabraňuje tvorbě křečových žil či otoků v důsledku nedostatečné pevnosti žilních stěn. Arnika zároveň podporuje prokrvení, a tím i regeneraci tkání. Také pomáhá zmírnit zarudnutí, otok a zánět po bodnutí hmyzem díky obsahu antiinflamatorních ingrediencí.

Použití: Malé množství gelu aplikujte na postižené místo a lehkou masáží vetřete. Aplikujte podle potřeby několikrát denně, dokud potíže neodezní.

Ostatní kategorie: Klouby a svaly

Typy pokožky: normální pokožka

Užití: vnější

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?