/    /    /    /    /  

Sonett Bělící prostředek a odstraňovač skvrn 5 kg

Značka:
Množství: 5 kg
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 450 g / 99 Kč 900 g / 139 Kč 60 ml / 19 Kč
Kategorie: Ekologické odstraňovače skvrn, Ekologická bělidla
Certifikáty: ECO CONTROL, ECO GARANTIE, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
699
ks
Bez DPH 578 Kč

Sonett Bělící prostředek a odstraňovač skvrn 5 kg

Bělící prostředek Sonett si poradí nejen se zažloutlým bílým prádlem, ale také s odolnými skvrnami na oblečení i na nádobí. Díky přírodnímu složení na bázi kyslíku je bělící prostředek mimořádně účinný a zároveň šetrný.

Bělící prášek nejen že projasní zažloutlé bílé prádlo i zašedlé záclony, ale také si poradí s odolnými fleky od trávy, červeného vína, ovoce, kávy či červené řepy. Obsažené bělící látky na bázi kyslíku účinně odstraní nečistoty usazené v testilních vláknech a prádlo krásně prozáří.

Díky přírodnímu složení bez přidaných chemikálií je bělící prostředek účinný, ale také šetrný k textilu i k životnímu prostředí. Složky obsažené v prášku se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat  na přirozeně se vyskytující se látky a zybtečně tak nezatěžují životní přostředí.

Použití: Pro praní bílého prádla přidejte do zásobníku pračky 60 ml bělícího prostředku a perte při 50°C či vyšších teplotách. Pro odstranění skvrn ze silně znečištěného stálobarevného prádla rozpusťte 30 ml prostředku ve 3 litrech vody a prádlo nechte přes noc namočené.

Tip: Bělící prášek můžete použít i pro mytí znečištěného nádobí, například od červené řepy či kávy. Do zásobníku myčky či přímo do dřezu přidejte 15 ml bělícího prášku.

Upozornění: Před použitím na barevné prádlo nejprve otestujte jeho stálobarevnost. Skladujte mimo dosah dětí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bělící látky na bázi kyslíku (>30 %) , Soda (15-30 %)
i
i

konzistence: prášková
obal: papírový

Výrobce

Sonett OHG
Ziegeleiweg 5
D-88693 Deggenhausen
Německo
www.sonett-drogerie.cz