/    /    /    /    /  

Mastic spa Bělící zubní pasta, Mastic 75 ml

Mastic Dent Whitening

Značka:
Množství: 75 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Bělící zubní pasty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
299
ks
Bez DPH 247 Kč

Mastic spa Bělící zubní pasta, Mastic 75 ml

Bělící zubní pasta Mastic Spa kombinuje bylinky z Chiu s mastichovým olejem. Jemně čistí zuby, osvěžuje dech, chrání před zánětem dásní. Masticha působí antibakteriálně a prospívá zdraví zubů i celé ústní dutiny, přirozeně působí proti vzniku zubního kazu a chrup šetrně bělí.

Zubní pasta v sobě spojuje množství bylinných výtažků a osvědčenou pryskyřici masticha. Ta je jedním z tradičních prostředků pro silné a zdravé zuby, neboť se používala při péči o zuby a ústa už ve starém Řecku. Působí proti zubnímu kazu a udržuje zuby krásné a zdravé. Extrakty z heřmánku a čajových lístků posilují zuby a dásně, uklidňují a předchází podráždění celé ústní dutiny. Bělící zubní pasta kombinuje přírodní složky, vybělí zuby a nepoškodí sklovinu, a mastichový olej, který chrání dásně před zánětem. Zubní pasta obsahuje pyrofosforečnan, který odstraňuje film způsobující zabarvení chrupu.

Použití: Naneste na zubní kartáček a řádně vyčistěte zuby minimálně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Upozornění: Použití pasty u dětí mladších dvou let konzultujte s lékařem. Nenechávejte na dosah dětem do šesti let. V případě náhodného požití většího množství produktu vyhledejte lékaře.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, PEG-8, Calcium Pyrophosphate, Fragrance, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Chamomilla Recurita, Camelia Sinensis, Menthol Crystals, Sodium Saccharin, Allantoin, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Bisabolol, Glycyrrhetinic Acid, Sodium Hydroxide
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Chios-Kallimasia
Valanas Area 2
821 00 Ag.Minas-Chios
Řecko
tel: (212) 813-5900
www.mastic-spa.cz