/    /    /    /    /  

Bělící zubní pasta s propolisem 75 ml

Značka:
Množství: 75 ml
Kategorie: Bělící zubní pasty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Bělící zubní pasta s propolisem 75 ml

Bělící zubní pasta Recepty babičky Agáty s propolisem odstraňuje povrchové zbarvení zubů a navrací jim přirozenou bělost bez poškození skloviny či podráždění sliznice dutiny ústní. Pasta pečuje o ústní dutinu, posiluje zubní sklovinu a osvěžuje dech. 

Základ pasty tvoří cedrový propolis, květový med a mléčné fermenty. Vysoce abrazivní formule s mléčnými enzymy bojuje proti nežádoucímu zbarvení zubů a navrací jim přirozený bílý odstín, aniž by sklovinu jakkoli narušovala nebo poškozovala. Cedrový propolis má protizánětlivé a hojivé účinky, působí jako prevence proti aftům i při jejich léčbě a slouží jako prevence zánětu dásní i při hojení již vzniklých zánětů. Tento efekt je ještě podpořen extraktem z heřmánku, který je taktéž známý svými protizánětlivými a hojivými účinky.

Použití: Malé množství pasty naneste na zubní kartáček, krouživými pohyby čistěte zuby po dobu tří minut a poté pastu vyplivněte a ústa vypláchněte vodou. Používejte minimálně dvakrát denně, ideálně pak po každém jídle.

Bělící zubní pasta s propolisem 75 ml

Bieliaca zubná pasta Recepty babičky Agáty s propolisom odstraňuje povrchové sfarbenie zubov a navracia im prirodzenú belosť bez poškodenia skloviny či podráždenia sliznice dutiny ústnej. Pasta sa stará o ústnu dutinu, posilňuje zubnú sklovinu a osviežuje dych.

Základ pasty tvorí cédrový propolis, kvetový med a mliečne fermenty. Vysoko abrazívna formula s mliečnymi enzýmami bojuje proti nežiaducemu sfarbeniu zubov a navracia im prirodzený biely odtieň bez toho, aby sklovinu akokoľvek narušovala alebo poškodzovala. Cédrový propolis protizápalové a hojivé účinky, pôsobí ako prevencia proti aftám aj pri ich liečbe a slúži ako prevencia zápalu ďasien aj pri hojení už vzniknutých zápalov. Tento efekt je ešte podporený extraktom z harmančeka, ktorý je taktiež známy svojimi protizápalovými a hojivými účinkami.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Abrazivita | 14.12.2015 08:43:49 | Adel

\"Vysoce abrazivní formule s mléčnými enzymy bojuje proti nežádoucímu zbarvení zubů a navrací jim přirozený bílý odstín, aniž by sklovinu jakkoli narušovala nebo poškozovala.\" - Oxymoron. Vysoká abrazivita sklovinu právě obrušuje a poškozuje.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Glycerin, Calcium Carbonate, Silica, Xylitol, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Propolis Extract1), Xanthan Gum, Cera Alba, Mel Extract1), Crataegus Monogina Flower Water1), Althaea Officinalis Root Extract1), Chamomilla Recutita Flower Extract1), Betula Alba Extract1), Tilia Cordata Flower Water1), Hydrolyzed Casein, Carrageenan, Caramel, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Limonene2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: tradiční ruská medicína