Prohlédněte si vaše seznamy přání
Všechny prodejny máme otevřené. Na e-shopu můžete využít týdenní akce.

TML Bělicí zubní pasta s propolisem 75 ml

TML Bělicí zubní pasta s propolisem 75 ml

Značka: TML
Certifikáty: ICEA
Balení:
138
Momentálně vyprodané na e-shopu

Bělicí zubní pasta s propolisem odstraňuje povrchové zbarvení zubů a navrací přirozenou bělost bez poškození skloviny. Pečuje o ústní dutinu, posiluje zubní sklovinu a osvěžuje dech.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(4)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Bělicí zubní pasta Recepty babičky Agáty s propolisem odstraňuje povrchové zbarvení zubů a navrací jim přirozenou bělost bez poškození skloviny či podráždění sliznice dutiny ústní. Pasta pečuje o ústní dutinu, posiluje zubní sklovinu a osvěžuje dech. Základ pasty tvoří cedrový propolis, květový med a mléčné fermenty.

Vysoce účinná formule s mléčnými enzymy bojuje proti nežádoucímu zbarvení zubů a navrací jim přirozený bílý odstín, aniž by sklovinu jakkoli narušovala nebo poškozovala. Cedrový propolis má protizánětlivé a hojivé účinky, působí jako prevence proti aftům i při jejich léčbě a slouží jako prevence zánětu dásní i při hojení již vzniklých zánětů. Tento efekt je ještě podpořen extraktem z heřmánku, který je taktéž známý svými protizánětlivými a hojivými účinky.

Zubní pasta je certifikována ICEA.

Použití: Malé množství pasty naneste na zubní kartáček, krouživými pohyby čistěte zuby po dobu tří minut a poté pastu vyplivněte a ústa vypláchněte vodou. Používejte minimálně dvakrát denně, ideálně pak po každém jídle.

Výrobce: TML a.s., Zábrdovická 2 , Brno, Česká republika

Z blogu (4)

Jak vybrat přírodní zubní pastu

Paradentóza – udržte své zuby v kondici

Přírodní zubní pasty a ústní péče: 1. část

Přírodní zubní pasty a ústní péče: 2. část

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Abrazivita / Adel 14. 12. 2015 08:43

\"Vysoce abrazivní formule s mléčnými enzymy bojuje proti nežádoucímu zbarvení zubů a navrací jim přirozený bílý odstín, aniž by sklovinu jakkoli narušovala nebo poškozovala.\" - Oxymoron. Vysoká abrazivita sklovinu právě obrušuje a poškozuje.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: