/    /    /    /  

Weleda Calendula mast 25 g

Značka:
Množství: 25 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Podrážděná pokožka, Přírodní léčba zranění
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
189
ks
Bez DPH 156 Kč

Weleda Calendula mast 25 g

Měsíčková mast Weleda je vhodná pro ošetření podrážděné a špatně se hojící pokožky. Zklidňující měsíček lékařský spolu s výživným sezamovým olejem a ochranným lanolinem podrážděnou a poraněnou pokožku zklidní a urychlí její regeneraci.

Měsíčková mast je výborným pomocníkem pro špatně se hojící rány, jizvy, popáleniny a drobné řezné ranky. Měsíček totiž nejenže zmírňuje svědění a podráždění, ale také zrychluje hojení postiženého místa.

Včelí vosk v kombinaci s jojobovým olejem vytvářejí na pokožce ochranný film, který brání ztrátě potřebné výživy a hydratace. Vosk navíc chrání pokožku před nepříznivými vnějšími vlivy.

Všestranná mastička

Mast Calendula od Weledy je šikovným malým pomocníkem, který vám pomůže v mnoha situacích. Díky silným zklidňujícím schopnostem se jedná o univerzální přípravek, který je vhodný pro ošetření podrážděné pokožky či drobných poranění. Mast Calendula obsahuje pouze účinné přírodní ingredience, a tak nehrozí, že budete své tělo zatěžovat zbytečnou chemií.

Rychlé zklidnění

Mast Calendula je tak skvělým přípravkem první pomoci, který se vám bude hodit jak pro běžný den, tak díky praktickému balení i na cestování. Přírodní mast oceníte například při spálení pokožky, na kterou působí jako blahodárný balzám a ihned zmírňuje nepříjemné pálení. Při poštípání hmyzem pak rychle zklidňuje postižené místo a chrání proti svědění. 

Kouzelný měsíček

Díky obsahu výtažku z měsíčku lékařského tak mast zároveň urychluje hojení a přirozenou regenerační schopnost pokožky. Měsíček je přímo zázrakem na podrážděnou pokožku, zmírňuje zarudnutí a pálení. Mast se snadno nanáší a nezanechává ulepený povrch, můžete ji použít opakovaně podle potřeby. Díky obsahu lanolinu a včelího vosku zároveň vytváří i neviditelný ochranný film.

Použití: Měsíčkovou mast aplikujeme na postižená místa několikrát denně podle potřeby. Používáme do úplného zhojení rány.

Upozornění: Mast nepoužívejte na čerstvá otevřená poranění. První aplikaci provádějte vždy, až rána zaschne.

Weleda Calendula mast 25 g

Nechtíková masť Weleda je vhodná na ošetrenie podráždenej a zle sa hojacej pokožky. Upokojujúci nechtík spolu so sezamovým olejom a ochranným lanolínom poranenú pokožku upokoja a urýchlia regeneráciu.

Nechtíková masť je výborným pomocníkom na zle sa hojace rany, jazvy, popáleniny a drobné rezné ranky. Nechtík totiž nielenže zmierňuje svrbenie a podráždenie, ale tiež zrýchľuje hojenie postihnutého miesta.

Včelí vosk v kombinácii s jojobovým olejom vytvárajú na pokožke ochranný film, ktorý bráni strate potrebnej výživy a hydratácie. Vosk navyše chráni pokožku pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Sezamový olej, Výtažek z květů měsíčku, Voda, Lanolin, Včelí vosk, Alkohol
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: kovový
přebal: papírový
užití: vnější

Výrobce

Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144 Arlesheim
Švýcarsko
www.weleda-kosmetika.cz