/    /    /    /    /  

Auroville Dětské mýdlo, Bon Auroville 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla, Mýdla pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Auroville Dětské mýdlo, Bon Auroville 100 g

Rostlinné dětské mýdlo Bon Auroville pečuje o potřeby citlivé pokožky těch nejmenších i alergické pleti dospělých. Spojení rostlinných olejů a bylinných extraktů tvoří krémovou pěnu, která pleť lehce myje, spolehlivě odstraňuje nečistoty a zároveň udržuje pokožku jemnou a vláčnou.

Dětské mýdlo kombinuje zmýdelnatěné oleje z kukuřičných klíčků, kokosu, ricinu a nimby. Ty při kontaktu s vodou vytvoří jemnou pěnu, která pleť účinně myje, avšak nevysušuje a nadměrně nedráždí. Nimbový olej působí jako přírodní antibiotikum, pleť zklidňuje, harmonizuje a eliminuje výskyt podráždění i drobných zánětů.

Složení mýdla je navíc obohaceno o extrakt z heřmánku, zeleného čaje a vanilky. Ty dodávají nejenom příjemnou vůni, ale také citlivou dětskou pleť zklidňují a chrání před nepříjemným svěděním a pnutím.

Použití: Mýdlo namydlete v dlaních a aplikujte na navlhčenou pokožku těla. Opláchněte čistou vodou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kukuřičný olej lisovaný za studena, Kokosový olej, Ricinový olej, Nimbový olej lisovaný za studena, Olivový olej, Organické činidlo, Voda, Gel z Aloe vera, Olej z pšeničných klíčků, Bambucké máslo, Heřmánek květ, Zelený čaj, Vanilka
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový

Výrobce

New Creation Field
International Township
605101 Auroville
Indie
www.bon-auroville.com