Auroville Dětské mýdlo, Bon Auroville 100 g

Auroville Dětské mýdlo, Bon Auroville 100 g

Rostlinné dětské mýdlo Bon Auroville pečuje o potřeby citlivé pokožky těch nejmenších i alergické pleti dospělých. Spojení rostlinných olejů a bylinných extraktů tvoří krémovou pěnu, která pleť lehce myje, spolehlivě odstraňuje nečistoty a zároveň udržuje pokožku jemnou a vláčnou.

Dětské mýdlo kombinuje zmýdelnatěné oleje z kukuřičných klíčků, kokosu, ricinu a nimby. Ty při kontaktu s vodou vytvoří jemnou pěnu, která pleť účinně myje, avšak nevysušuje a nadměrně nedráždí. Nimbový olej působí jako přírodní antibiotikum, pleť zklidňuje, harmonizuje a eliminuje výskyt podráždění i drobných zánětů.

Složení mýdla je navíc obohaceno o extrakt z heřmánku, zeleného čaje a vanilky. Ty dodávají nejenom příjemnou vůni, ale také citlivou dětskou pleť zklidňují a chrání před nepříjemným svěděním a pnutím.

Použití: Mýdlo namydlete v dlaních a aplikujte na navlhčenou pokožku těla. Opláchněte čistou vodou.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Kukuřičný olej lisovaný za studena, Kokosový olej, Ricinový olej, Nimbový olej lisovaný za studena, Olivový olej, Organické činidlo, Voda, Gel z Aloe vera, Olej z pšeničných klíčků, Bambucké máslo, Heřmánek květ, Zelený čaj, Vanilka

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Výrobce: New Creation Field, International Township, 605101 Auroville Indie, www.bon-auroville.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?