/    /    /    /    /    /  

Saloos Hroznový olej 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 125 ml / 97 Kč
Kategorie: Hroznový olej
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
147
ks
Bez DPH 128 Kč

Saloos Hroznový olej 250 ml

Hroznový olej Saloos je vhodný jako kosmetický olej především pro mastnou a normální pokožku. Díky své tekuté řidší konzistenci je vhodný k ředění hustších olejů a k přípravě jemných regeneračních a masážní olejů.

Hroznový olej je skvělý pro míchání olejových pečujících směsí, rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. V kosmetických přípravcích se používá pro své zvláčňující vlastnosti, dobře zadržuje vlhkost, a tím přispívá ke zpomalení stárnutí pokožky.

Jako jeden z mála olejů se po lisování rafinuje. Přesto hroznový olej Saloos obsahuje velké množství antioxidantů, které se přirozeně vyskytují v hroznovém víně. Díky tomu bojuje proti předčasnému stárnutí pokožky.

Lehký olej

Máte mastnější pokožku a bojíte se toho, že oleje nejsou pro vaši pleť to pravé? Pak ještě neznáte hroznový olej. Hroznový olej Saloos se vyznačuje právě svou velmi lehkou konzistencí, která je ideální pro smíšenou a mastnější pokožku. Hroznový olej je velice vhodný i na pleť problematickou, kterou nezatěžuje a nezanechává mastný pocit či neprodyšný povlak.

Péče bez pocit umaštění

Klíčem je totiž samotná aplikace oleje. Hroznový olej vždy nanášejte na lehce vlhkou pokožku, navlhčenou například termální či květinovou vodou. Olej se pak velice rychle vstřebává a zanechává pouze jemnou a vyhlazenou pokožku. Hroznový olej je vhodný pro denní i noční péči a nemusíte se obávat jej použít také jako podklad pod make-up.

Výživa z přírody

Hroznový olej má jemnou texturu, proto je vhodný pro všechny typy pokožky. Olej se hodí také pro ředění hustějších olejů, například arganového, makadamového či mandlového. Je také skvělým nosičem pro esenciální oleje. Používejte jej samostatně nebo si pomocí hroznového oleje vytvořte přípravek přesně na míru aktuálním potřebám své pleti.

Jemná a hydratovaná pokožka

Hroznový olej dodává pokožce dostatečnou výživu, uzamyká v ní hydrataci a chrání před vysušením. Vyhlazuje pleť a zanechává ji hedvábně jemnou. Hroznový olej je zároveň bohatý na antioxidanty, jež chrání buňky pleti proti volným radikálům, a tím i zpomalují stárnutí pokožky. Olej intenzivně regeneruje pokožku a překvapí vás svými anti-age účinky. 

Použití: Vmasírujte do pokožky. Nebo použijte v kuchyni pro dochucení pokrmů.

Skladování: Záruční doba 12 měsíců. Skladujte v chladu.

Saloos Hroznový olej 250 ml

Hroznový olej Saloos je vhodný ako kozmetický olej predovšetkým na mastnú a normálnu pokožku. Vďaka svojej tekutej redšej konzistencii je vhodný na riedenie hustejších olejov a prípravu jemných regeneračných a masážnych olejov.

Hroznový olej je vynikajúci na miešanie olejových zmesí, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva pocit mastnoty. V kozmetických prípravkoch sa používa pre svoje zvláčňujúce vlastnosti, dobre zadržiava vlhkosť a tým prispieva k spomaleniu starnutia pokožky.

Ako jeden z mála olejov sa po lisovaní rafinuje. Napriek tomu hroznový olej Saloos obsahuje veľké množstvo antioxidantov, ktoré sa prirodzene vyskytujú v hroznovom víne. Vďaka tomu bojuje proti predčasnému starnutiu pokožky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Rafinovaný hroznový olej Saloos

Po koupi jsem zjistila, že je hroznový olej Saloos rafinovaný, nikoli lisovaný za studena. Je vhodný pro ...

Vlastnosti

Složení: 100% hroznový olej
INCI: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz