/    /    /    /  

Delibutus Konopná mast na opary s propolisem 4 ml

Značka:
Množství: 4 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 15 ml / 150 Kč
Kategorie: Podrážděná pokožka, Balzámy na rty klasické, Konopné masti
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy
Cena
180
ks
Bez DPH 149 Kč

Delibutus Konopná mast na opary s propolisem 4 ml

Konopná mast s propolisem Delibutus je skvělým pomocníkem pro léčbu špatně se hojících oparů i aktivní regeneraci suchých popraskaných rtů. Díky obsahu léčivého propolisu a antibakteriálního tea tree oleje se poškozená pokožka snadněji a rychleji hojí a současně je eliminován vznik zánětu.

Pečující mast v sobě spojuje vysoký podíl bambuckého másla a konopného oleje. Obě dvě látky jsou bohaté na množství nenasycených mastných kyselin a vitaminů, jemnou pokožku v okolí rtů aktivně regenerují, zvláčňují ji a chrání před popraskáním. O léčbu oparu se postará osvědčený propolis, který působí antibakteriálně, brání rozšíření i opětovnému návratu oparu.

Hojivé účinky masti navíc umocňuje obsažený tea tree olej, který má výborné antibakteriální, antiseptické i antimykotické vlastnosti. S úspěchem si tak poradí nejenom s opary, ale také s popraskanými koutky. Konopná mast kombinuje spolehlivé prostředky pro regeneraci a léčbu oparů i suchých rtů, postiženou pokožku skvěle léčí a chrání před vznikem zánětu.

Použití: Malé množství balzámu aplikujte na okolí rtů postižené opary. Opakujte podle potřeby kdykoliv během dne.

Tip: Mast lze díky antibakteriálním a hojivým účinkům použít i pro léčbu popraskaných ústních koutků.

Delibutus Konopná mast na opary s propolisem 4 ml

Konopná masť s propolisom Delibutus je skvelým pomocníkom na liečbu zle sa hojacich oparov aj aktívnu regeneráciu suchých popraskaných pier. Vďaka obsahu liečivého propolisu a antibakteriálneho tea tree oleja sa poškodená pokožka ľahšie a rýchlejšie hojí a súčasne je eliminovaný vznik zápalu.

Ošetrujúca masť v sebe spája vysoký podiel bambuckého masla a konopného oleja. Obidve látky sú bohaté na množstvo nenasýtených mastných kyselín a vitamínov, jemnú pokožku v okolí pier aktívne regenerujú, zvláčňujú ju a chránia pred popraskaním. O liečbu oparu sa postará osvedčený propolis, ktorý pôsobí antibakteriálne, bráni rozšíreniu aj opätovnému návratu oparu.

Hojivé účinky masti navyše umocňuje obsiahnutý tea tree olej, ktorý má výborné antibakteriálne, antiseptické aj antimykotické vlastnosti. S úspechom si tak poradí nielen s oparmi, ale aj s popraskanými kútikmi. Konopná masť kombinuje spoľahlivé prostriedky na regeneráciu a liečbu oparov i suchých pier, postihnutú pokožku vynikajúco lieči a chráni pred vznikom zápalu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Nadšení | 19.10.2016 15:55:06 | Jarmila

tak tenhle produkt od Delibutusu mě nadchnul :-)...aplikátor v podobě štětečku je parádní pomůcka, jak si mast nanést přímo na opar nebo i rty a jen v potřebném množství. A i mast samotná je velmi účinná na opar.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Butyrospermum Parkii Butter, Cannabis Sativa Seed Oil, Propolis Cera Tincture, Malaleuca Alternifolia Leaf Oil
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový

Výrobce

Tomáš Mašín - Delibutus.cz
Tizianova 2
400 03 Ústí nad Labem
Česká republika
tel: +420774336252
http://www.delibutus.cz/