/    /    /    /  

Argital Krém s arnikou na modřiny a výrony 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Podrážděná pokožka, Tělové krémy
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
340
ks
Bez DPH 281 Kč

Argital Krém s arnikou na modřiny a výrony 50 ml

Krém Argital s výtažky z arniky a dalších bylinek urychluje regeneraci a hojení výronů, modřin i pohmožděnin, pomáhá také při artritidě. Díky rostlinným výtažkům a olejům zlepšuje krém pružnost pleti, posiluje ji a činí ji odolnější vůči opětovnému poškození či podráždění. Krém má nejen výborné regenerační vlastnosti, ale také působí protizánětlivě.

Krém s výtažky z arniky ulevuje od bolesti nejen při výronech a pohmožděninách, ale také pomáhá při zánětech, regeneruje a zklidňuje podrážděnou pokožku. Krém je natolik účinný díky obsaženým bylinným výtažkům z arniky, levandule a meduňky. Tyto bylinky mají výborné protizánětlivé a antiseptické účinky, zmírňují bolest a urychlují hojení.

Skvělé protizánětlivé vlastnosti má i zelený jíl, který navíc pokožku příjemně chladí. Jíl v kombinaci s rostlinnými výtažky a oleji působí jako adstringent a aktivně napomáhá regeneraci pleti. Krém s výtažky z arniky a mnohých dalších bylinek díky svému bohatému složení ulevuje od bolesti, urychluje hojení výronů, pohmožděnin i modřin a současně posiluje pokožku a chrání ji před opětovným poškozením.

Použití: Malé množství krému aplikujte na postiženou oblast a krouživými pohyby vmasírujte. Aplikujte podle potřeby několikrát denně až do odeznění obtíží.

Argital Krém s arnikou na modřiny a výrony 50 ml

Krém Argital s výťažkami z arniky a ďalších byliniek urýchľuje regeneráciu a hojenie výronov, modrín aj pomliaždenín, pomáha tiež pri artritíde. Vďaka rastlinným výťažkom a olejom zlepšuje krém pružnosť pleti, posilňuje ju a robí ju odolnejšiu voči opätovnému poškodeniu či podráždeniu. Krém má nielen výborné regeneračné vlastnosti, ale tiež pôsobí protizápalovo.

Krém s výťažkami z arniky uľavuje od bolesti nielen pri výronoch a pomliaždeninách, ale tiež pomáha pri zápaloch, regeneruje a upokojuje podráždenú pokožku. Krém je natoľko účinný vďaka obsiahnutým bylinným výťažkom z arniky, levandule a medovky. Tieto bylinky majú výborné protizápalové a antiseptické účinky, zmierňujú bolesť a urýchľujú hojenie.

Skvelé protizápalové vlastnosti má aj zelený íl, ktorý navyše pokožku príjemne chladí. Íl v kombinácii s rastlinnými výťažkami a olejmi pôsobí ako adstringent a aktívne napomáha regenerácii pleti. Krém s výťažkami z arniky a mnohých ďalších byliniek vďaka svojmu bohatému zloženiu uľavuje od bolesti, urýchľuje hojenie výronov, pomliaždenín aj modrín a súčasne posilňuje pokožku a chráni ju pred opätovným poškodením.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glycerin, Polyglyceryl-6 Distearate, Potassium Palmiotyl Hydrolyzed Wheat Protein/Glyceryl Stearate/Cetearyl Alcohol/Cetyl Alcohol, Alcohol, Cetyl Alcohol, Arnica Montana Extract, Solum Fullonum, Lavandula Hybrida Oil, Melissa Officinalis Leaf Oil, Tocopherol, Lactic Acid, Styrax Benzoin Extract, Berberis Vulgaris Extract, Xantan Gum
i
i

konzistence: krémová
obal: kovový
přebal: papírový
typy pokožky: normální pokožka
užití: vnější

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it