/    /    /    /    /  

Hloubková hygiena kůže Litokomplex Delikát 70 g

Značka:
Množství: 70 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 200 g / 790 Kč
Kategorie: Pleťové čistící prášky, Práškové přípravky na vlasy, Pleťový přírodní peeling, Prášky a jíly, Tělové peelingy se solí
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
380
ks
Bez DPH 314 Kč

Hloubková hygiena kůže Litokomplex Delikát 70 g

Hloubkové hygiena kůže Litokomplex Delikát je zcela inovativní produkt pro čištění pleti, který proniká do hloubky pórů a celkově uzdravuje strukturu pokožky. Obsahuje vyváženou směs přírodních minerálů a solí, které nedráždí pokožku a čistí ji v maximálním souladu s její přirozenou detoxikací. Je zcela bez obsahu konzervačních látek, parfemace či dalších syntetických složek.

Litokomplex napomáhá obnovit proces přirozené regenerace pokožky a odstraňování odumřelých kožních buněk, jež jsou častou příčinou vzniku pupínků či suchých míst. Zároveň dodává pokožce potřebné minerály a optimalizuje tvorbu kolagenu pro dokonale pružnou a hebkou pleť. Díky hloubkovému čištění pleti zároveň zesiluje působení dalších pleťových masek, sér a krémů.

Litokomplex Delikát byl vyvinut speciálně pro specifické požadavky suché a citlivé pleti. Napomáhá zmírnit podráždění a bojuje proti jejímu nadměrnému vysušování. Normalizuje metabolismus pokožky a odstraňuje nepříjemné pnutí či svědění. Litokomplex je ojedinělý přípravek, který nepečuje o pokožku jen zvenčí, ale od základů zlepšuje její kvalitu a zevnitř stimuluje její vlastní revitalizační schopnosti.

Použití: V dlani či nádobce smíchejte přiměřené množství prášku s vodou tak, aby vznikla hustá kašička. Nanášejte přímo na mokrou kůži a nechte působit dle doby doporučené v přiloženém letáku. Pečlivě smyjte teplou vodou.

Upozornění: V průběhu procedury můžete pociťovat lehké štípání kůže, způsobené přítomností solí. V případě, že přípravek vnikne do očí, vypláchněte je čistou vodou.

Litokomplex Delikát je součástí balení:


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Zeolite, Kaolin, Sodium Bicarbonate, Montmorillonite, Talc, Maris Sal, Sodium Chloride, Copper Sulfate, Zinc Sulfate
i
i

konzistence: prášková
obal: plastový
přebal: papírový
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: anti age, citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť
typy pokožky: citlivá pokožka, normální pokožka, suchá pokožka
typy vlasů: poškozené vlasy, vlasy s lupy

Výrobce

Vědecko provozní laboratoř, LN-Kosmetika
Novosibirsk
Rusko
tel: +420 722 301 440
http://hloubkova-hygiena.cz/