/    /    /    /  

Diochi Lycium chinense (kustovnice čínská) 250 g

Značka:
Množství: 250 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Hormony a ledviny, Mozek a krevní oběh, Vlasy a kůže, Játra a žlučník, Cukrovka, Klouby a svaly
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Diochi Lycium chinense (kustovnice čínská) 250 g

Čaj Diochi z plodů kustovnice čínské působí díky vysokému podílu vitaminů a antioxidantů na celý organismus tonizačně, mírní vytrvalé bolesti hlavy, mírní únavu a má skvělé antioxidační účinky. Zlepšuje činnost střev a posiluje zažívání celkově, harmonizuje hladinu cukru i cholesterolu. Obsažené vitaminy jsou lehce stravitelné a vstřebatelné, podporují zdraví celého těla i pokožky a mírní příznaky stárnutí.

Kustovnice, nebo-li goji, je plná vitaminů A, B1, B2 a C, které se do organismu snadno vstřebají, působí antioxidačně, chrání pokožku i tělo před volnými radikály, a tím pádem i před známkami stárnutí. Goji čistí krev, harmonizuje hladinu cholesterolu i cukru v krvi, podporuje tvorbu krvinek a pečuje o zdraví celého kardiovaskulárního systému. Pomáhá při bolestech hlavy i migrénách, mírní s tím spojené závratě i hučení v uších.

Příprava: 750 mililitrů studené vody a 2-3 lžičky čajové směsi přiveďte k varu. Vařte 2-3 minuty, poté sceďte a dochuťte medem.

Dávkování: Čaj popíjejte během dne až do 17. hodiny. Po 3týdenní kúře udělejte vždy týdenní pauzu, poté můžete opět pokračovat.

Diochi Lycium chinense (kustovnice čínská) 250 g

Čaj Diochi z plodov kustovnice čínskej pôsobí vďaka vysokému podielu vitamínov a antioxidantov na celý organizmus tonizačne, mierni vytrvalé bolesti hlavy, mierni únavu a má vynikajúce antioxidačné účinky. Zlepšuje činnosť čriev a celkovo posilňuje trávenie, harmonizuje hladinu cukru aj cholesterolu. Obsiahnuté vitamíny sú ľahko stráviteľné a vstrebateľné, podporujú zdravie celého tela aj pokožky a miernia príznaky starnutia.

Kustovnica, čiže goji, je plná vitamínov A, B1, B2 a C, ktoré sa do organizmu ľahko vstrebú, pôsobí antioxidačne, chráni pokožku aj telo pred voľnými radikálmi a tým pádom aj pred známkami starnutia. Goji čistí krv, harmonizuje hladinu cholesterolu aj cukru v krvi, podporuje tvorbu krviniek a stará sa o zdravie celého kardiovaskulárneho systému. Pomáha pri bolestiach hlavy aj migrénach, mierni s tým spojené závraty a hučanie v ušiach.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Lycium Chinense Fruit
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz