Diochi Lycium chinense (kustovnice čínská) 250 g

Diochi Lycium chinense (kustovnice čínská) 250 g

  • Bez DPH 217 Kč

Čaj z plodů kustovnice čínské působí díky vysokému podílu vitaminů a antioxidantů na celý organismus tonizačně, mírní vytrvalé bolesti hlavy, únavu a má skvělé antioxidační účinky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čaj Diochi z plodů kustovnice čínské působí díky vysokému podílu vitaminů a antioxidantů na celý organismus tonizačně, mírní vytrvalé bolesti hlavy, mírní únavu a má skvělé antioxidační účinky. Zlepšuje činnost střev a posiluje zažívání celkově, harmonizuje hladinu cukru i cholesterolu. Obsažené vitaminy jsou lehce stravitelné a vstřebatelné, podporují zdraví celého těla i pokožky a mírní příznaky stárnutí.

Kustovnice, nebo-li goji, je plná vitaminů A, B1, B2 a C, které se do organismu snadno vstřebají, působí antioxidačně, chrání pokožku i tělo před volnými radikály, a tím pádem i před známkami stárnutí. Goji čistí krev, harmonizuje hladinu cholesterolu i cukru v krvi, podporuje tvorbu krvinek a pečuje o zdraví celého kardiovaskulárního systému. Pomáhá při bolestech hlavy i migrénách, mírní s tím spojené závratě i hučení v uších.

Příprava: 750 mililitrů studené vody a 2-3 lžičky čajové směsi přiveďte k varu. Vařte 2-3 minuty, poté sceďte a dochuťte medem.

Dávkování: Čaj popíjejte během dne až do 17. hodiny. Po 3týdenní kúře udělejte vždy týdenní pauzu, poté můžete opět pokračovat.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Lycium Chinense Fruit

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?