/    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální korektor Blush Away 4 g

Značka:
Množství: 4 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Korektory
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
349
ks
Bez DPH 288 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální korektor Blush Away 4 g

Lily Lolo Minerální korektor Blush Away je účinným pomocníkem, pokud vás trápí začervenání pleti a vznik zarudlých míst na pokožce. Mírně nazelenalý odstín je přímým opakem červeného zabarvení, které efektivně neutralizuje. Je vhodný pro použití lokálně na pupínky i na větší plochy například na tvářích, kolem nosu či úst.

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo pochází z Velké Británie a je celosvětově proslulá svým vysoce kvalitním složením bez kompromisů. Produkty obsahují pouze přírodní složky a jsou zcela bez potenciálně škodlivých či dráždivých syntetických ingrediencí, jako jsou například konzervanty, silikony či parabeny. Díky tomu jsou velice dobře snášeny a mají minimum nežádoucích reakcí včetně podráždění či zarudnutí pleti.

Minerální korektory jsou skvělou přírodní alternativou pro zakrytí nedokonalostí. Pleťové neutrální i korekční jemně zabarvené odstíny poskytují vaší pleti vyšší krycí schopnost, než standardní make-upy a jsou vhodné na pupínky, kruhy pod očima, pigmentové skvrny, načervenalé plochy a další nerovnosti na pleti. Zároveň neucpávají póry a napomáhají zdokonalovat a sjednocovat vzhled pokožky. Snadno se používají, lehce zapracovávají do pleti a na jejich krycí schopnosti se můžete spolehnout po celý den.

Použití: Minerální korektor aplikujte pomocí měkkého štětce na korektor nebo houbičky na make-up. Houbička se hodí zvláště na jemné partie pod očima. Pokud potřebujete make-up s velmi vysokou krycí schopností, smíchejte korektor s některým z velmi světlých nebo světlých odstínů minerálního make-upu a tuto směs poté aplikujte pomocí štětce kabuki na pleť.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální korektor Blush Away 4 g

Lily Lolo Minerálny korektor Blush Away je účinným pomocníkom pokiaľ vás trápi začervenanie pleti a vznik začervenaných miest na pokožke. Mierne zelenkastý odtieň je priamym opakom červeného zafarbenia, ktoré efektívne neutralizuje. Je vhodný na použitie lokálne na vyrážky aj na väčšie plochy, napríklad na lícach, okolo nosa či úst.

Minerálna dekoratívna kozmetika Lily Lolo pochádza z Veľkej Británie a je celosvetovo preslávená svojím vysokokvalitným zložením bez kompromisov. Produkty obsahujú iba prírodné zložky a sú úplne bez potenciálne škodlivých či dráždivých syntetických ingrediencií, ako sú napríklad konzervanty, silikóny či parabény. Vďaka tomu sú veľmi dobre znášané a majú minimum nežiadúcich reakcií vrátane podráždenia či začervenania pleti.

Minerálne korektory sú výbornou prírodnou alternatívou na zakrytie nedokonalostí. Pleťové neutrálne aj korekčne jemne zafarbené odtiene poskytujú vašej pleti vyššiu kryciu schopnosť než štandardné make-upy, a sú vhodné na vyrážky, kruhy pod očami, pigmentové škvrny, začervenané plochy a ďalšie nerovnosti na pleti. Zároveň neupchávajú póry a napomáhajú zdokonaľovať a zjednocovať vzhľad pokožky. Jednoducho sa používajú, ľahko zapracovávajú do pleti a na ich krycie schopnosti sa môžete spoľahnúť po celý deň.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Super | 10.3.2012 17:23:23 | Terka

Tento korektor je naprosto bezkonkurenční. Doporučuji všem, kteří mají citlivou až extrémně citlivou a náchylnou plet k rudnutí a červenání. Výborně kryje a ještě lepší je, že tento e-shop dodává zboží naprosto bleskově...

*** | 2.4.2013 16:12:24 | Julie

na kruhy pod ocima neznam lepsi korektor, akorat si clovek musi vyhrat pri nanaseni

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77492), Ultramarines (CI 77007)
i
i

barva - světlost: střední, světlá, tmavá
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz