/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální make-up 636 Strawberry and Snow 8 g

Značka:
Množství: 8 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 0,7 g / 79 Kč
Kategorie: Sypké make-upy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
739
ks
Bez DPH 611 Kč

Uoga Uoga Minerální make-up 636 Strawberry and Snow 8 g

Minerální make-up Uoga Uoga v odstínu Strawberry and Snow se výborně hodí pro světlou až středně tmavou pleť s růžovým podtónem. S jeho použitím snadno rozzáříte svou pleť a sjednotíte její odstín. Základem make-upu je mica a další minerální pigmenty. Ty jsou pak doplněny regeneračním allantoinem či jantarovým práškem, který je v Litvě tradičně využíván pro své antimikrobiální, zklidňující či léčivé účinky.

Make-up sice nemá výrazné krycí vlastnosti, ale umožňuje pleti získat sjednocený odstín a rozjasní ji, a to díky výraznému obsahu minerálních pigmentů, které jemnou pokožku zbytečně nezatěžují. Make-up se hodí pro všechny typy pleti, bez obav ho můžete použít i na tu mastnou. Pomáhá absorbovat přebytečný maz, pleť zmatňuje a neucpává póry. Jeho složení je obohacené o allantoin či jantarový prášek, a pomáhá tak zklidňovat podráždění. Minerální make-up má také přirozený UV filtr, a tak se nemusíte obávat škodlivých účinků slunečního záření.

Použití: NŠtětcem naberte malé množství make-upu, lehce ho oklepejte a poté nanášejte na vyčištěný obličej ošetřený denním krémem a pro bezvadný vzhled rovnoměrně zapracujte do pleti.

Tip: Pro nanášení minerálního make-upu se hodí například Štětec na sypký make-up od téže značky.

Uoga Uoga Minerální make-up 636 Strawberry and Snow 8 g

Minerálny make-up Uoga Uoga v odtieni Strawberry and Snow sa výborne hodí pre svetlú stredne tmavú pleť s ružovým podtónom. S jeho použitím ľahko rozžiarite svoju pleť a zjednotíte jej odtieň. Základom make-upu je mica a ďalšie minerálne pigmenty. Tie sú potom doplnené regeneračným allantoinom či jantárovým práškom, ktorý je v Litve tradične využívaný pre svoje antimikrobiálne, upokojujúce či liečivé účinky.

Make-up síce nemá výrazné krycie vlastnosti, ale umožňuje pleti získať zjednotený odtieň a rozjasní ju, a to vďaka výraznému obsahu minerálnych pigmentov, ktoré jemnú pokožku zbytočne nezaťažujú. Make-up sa hodí pre všetky typy pleti, bez obáv ho môžete použiť aj na mastnú. Pomáha absorbovať prebytočný maz, pleť zmatňuje a neupcháva póry. Jeho zloženie je obohatené o allantoin či jantárový prášok, a pomáha tak upokojovať podráždenie. Minerálny make-up tiež prirodzený UV filter, a tak sa nemusíte obávať škodlivých účinkov slnečného žiarenia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Amber Powder, Oryza Sativa Powder, Silica +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499
i
i

barva - světlost: střední, světlá
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/