/    /    /    /    /  

Nástroje Zdraví Mladý ječmen bio juice 80 g

Značka:
Množství: 80 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Mladý ječmen, Očista organismu
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Před
slevou
290 Kč
Cena
199
ks
Bez DPH 173 Kč

Nástroje Zdraví Mladý ječmen bio juice 80 g

Sušená šťáva z mladého ječmene Nástroje Zdraví dodá celému organismu potřebné živiny i minerální látky. Ječmen je bohatý na množství snadno vstřebatelných živin, které dokáže naše tělo plně využít. Posiluje imunitu, chrání organismus před nepříznivými vlivy stresu i civilizačních chorob a zároveň působí skvěle protizánětlivě.

Šetrně usušená šťáva z mladého ječmene si zachovává všechny účinné látky v nezměněné podobě a je tak stejně účinná jako čerstvé lístky. Sušená šťáva je plná vitaminů řady B, minerálních látek, betakarotenu, ale také rostlinných bílkovin. Ječmen tak působí pozitivně na obranyschopnost organismu, posiluje imunitu a činí tělo odolnější vůči nepříznivým vnějším vlivům i účinkům stresu.

Obsažené bílkoviny navozují pocit plného žaludku a pomáhají proti přejídání i chuti na sladké. Mladý ječmen má navíc skvělé detoxikační účinky, napomáhá vyplavování škodlivých látek z těla a je díky tomu skvělým pomocníkem nejenom při jarní očistě. Navíc, očišťující účinky se vztahují i na zdraví a kvalitu pokožky. Obzvlášť tu problematickou a aknózní mladý ječmen hojí zevnitř, působí protizánětlivě a při pravidelném užívání viditelně mírní projevy akné.

Dávkování: 1- 2 čajové lžičky prášku rozmíchejte v dostatečném množství vody či ovocné šťávy. Užívejte nejlépe ráno na lačno.

Nástroje Zdraví Mladý ječmen bio juice 80 g

Sušená šťava z mladého jačmeňa Nástroje Zdravia dodá celému organizmu potrebné živiny a minerálne látky. Jačmeň je bohatý na množstvo ľahko vstrebateľných živín, ktoré naše telo dokáže plne využiť. Posilňuje imunitu, chráni organizmus pred nepriaznivými vplyvmi stresu a civilizačných chorôb a zároveň pôsobí vynikajúco protizápalovo.

Šetrne usušená šťava z mladého jačmeňa si zachováva všetky účinné látky v nezmenenej podobe a je tak rovnako účinná ako čerstvé lístky. Sušená šťava je plná vitamínov radu B, minerálnych látok, betakaroténu, ale takisto vlákniny a rastlinných bielkovín. Jačmeň tak pôsobí pozitívne na obranyschopnosť organizmu, posilňuje imunitu a zodolňuje telo voči nepriaznivým vonkajším vplyvom aj účinkom stresu.

Obsiahnutá vláknina a bielkoviny navodzujú pocit plného žalúdka a pomáhajú proti prejedaniu sa a chuti na sladké. Mladý jačmeň má navyše vynikajúce detoxikačné účinky, napomáha pri vyplavovaní škodlivých látok z tela a je vďaka tomu vynikajúcim pomocníkom nielen pri jarnej očiste. Navyše, očisťujúce účinky sa vzťahujú aj na zdravie a kvalitu pokožky. Obzvlášť tú problematickú a aknóznu mladý jačmeň hojí zvnútra, pôsobí protizápalovo a pri pravidelnom užívaní viditeľne mierni prejavy akné.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Prášek z usušené šťávy z mladých výhonků bio ječmene
i
i

konzistence: prášková
obal: plastový
příznivé účinky: cholesterol, posílení imunity, problematická pleť a akné, redukce váhy, revmatismus a artritida, snížení hladiny cukru, únava, vysoký krevní tlak, žaludeční problémy

Výrobce

Blue step spol. s r.o.
Business Park Košíře, Jinonická 80
158 00 Praha 5
Česká republika
www.nastrojezdravi.cz