/    /    /    /    /  

Siddhalepa Mýdlo Cinnamon, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Značka:
Množství: 60 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla
Produktová řada: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Siddhalepa Mýdlo Cinnamon, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Ajurvédské mýdlo Cinnamom Siddhalepa obsahuje extrakt z kůry cejlonského skořicovníku a olej z listů skořice. Mýdlo má velmi delikátní aroma, které stimuluje mysl i tělo. Toto vonné mýdlo má typickou povzbuzující a osvěžující sladko-kořeněnou vůní pravé skořice.

Mýdlo Cinnamon má navíc výborné čistící účinky, prokrvuje a prohřívá pokožku celého těla, a tím podporuje vyplavování toxinů a podkožního tuku. Doporučujeme používat při pocitu chladu nebo pro osvěžení těla a mysli. Mýdlo je vhodné pro všechny typy pokožky.

Použití: Mýdlo napěňte s troškou vody v dlaních, naneste na pokožku a smyjte čistou vodou.

Tip: Mýdlo je vložené do speciální krabičky z banánových listů, která se používá při odkládání mýdla po umytí. To zaručí, že vaše mýdlo déle vydrží a bude čerstvější, protože banánové listy absorbují přebytečnou vodu a tím se mýdlo udržuje stále suché a zdravotně nezávadné.

Siddhalepa Mýdlo Cinnamon, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Ajurvédske mydlo Cinnamon Siddhalepa obsahuje extrakt z kôry cejlónskeho škoricovníka a olej z listov škorice. Mydlo má veľmi delikátnu arómu, ktorá stimuluje myseľ i telo. Toto vonné mydlo má typickú povzbudzujúcu a osviežujúcu sladko-korenistú vôňu pravej škorice.

Mydlo Cinnamon má navyše výborné čistiace účinky, prekrvuje a prehrieva pokožku celého tela, a tým podporuje vyplavovanie toxínov a podkožného tuku. Odporúčame používať pri pocite chladu alebo na osvieženie tela a mysle. Mydlo je vhodné na všetky typy pokožky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aqua, Elaeis Guineensis Fruit Oil, Sodium Palm Kernelate, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Cinnamomum Cassia Oil
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
přebal: plastový
produktové řady: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
specifická označení: ájurvédské produkty
vůně - druh: skořice

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com