/    /    /    /    /  

Auroville Mýdlo geranium, Bon Auroville 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Auroville Mýdlo geranium, Bon Auroville 100 g

Přírodní mýdlo s výtažkem z gerania je vhodné pro všechny, kteří trpí na kožní problémy všeho druhu. Geranium má přirozené antiseptické a antimykotické účinky. Pomáhá příznivě ovlivnit stav ekzémů, akné, plísní i zánětů. Jeho vůně působí aromaterapeuticky na unavenou mysl. 

Ručně vyráběné mýdlo Bon Auroville obsahuje jen ty nejkvalitnější panenské oleje - kukuřičný, kokosový, ricinový a olivový. Ty jsou bohatými zdroji nenasycených mastných kyselin, antioxidantů a vitaminů A E. Tyto účinné látky pleť regenerují, působí protizánětlivě a jako prevence proti stárnutí pleti.

Geranium prokrvuje pleť a zlepšuje proudění lymfy. Vytváří tak ty nejlepší podmínky pro hladkou pokožku bez celulitidy se zdravým a sjednoceným barevným odstínem pleti. Vůně gerania je velmi podobná růžím, liší se jen lehkým citrusovým podtónem. V aromaterapii se využívá na uvolnění přepracované mysli, při stavech emociálního vypětí, pro snadnější zvládnutí PMS a na uklidnění nervové soustavy při bolestech hlavy. I když je pro lidský nos jeho vůně velmi příjemná, hmyz ji naopak nesnáší. Proto lze výrobky s geraniem využít i jako přírodní repelent.

Použití: Naneste na vlhkou pokožku, namydlete a smyjte.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Organic Corn Oil, Organic Coconut Oil, Organic Castor Oil, Organic Neem Oil, Olive Oil, Rose Water, Caustic Lye, Demineralized Water, Aloe Gel, Wheat Germ Oil, Herbal Oil and Oil Extrakt of Shea Butter, Brahmi, Fragrance of Geranium
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový

Výrobce

New Creation Field
International Township
605101 Auroville
Indie
www.bon-auroville.com