/    /    /    /    /  

Planet Pure Odstraňovač skvrn od vína, oleje, lepidla 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologické odstraňovače skvrn
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
99
ks
Bez DPH 82 Kč

Planet Pure Odstraňovač skvrn od vína, oleje, lepidla 50 ml

Odstraňovač skvrn ve spreji Planet Pure si poradí se skvrnami od vína, lepidla i od oleje. Díky praktickému rozprašovači účinné látky proniknou hluboko do vláken tkaniny a skvrnu snadno vyčistí.

Přírodní složení bez přidaných chemických látek zaručuje nejenom účinnost spreje, ale také šetrnost k barvě i struktuře textilu. Za pomoci spreje z látky lehce vyčistíte odolné zažrané skvrny od červeného vína, čerstvé trávy, salátových dresingů, marmelády, mastnoty, krve, lepidla a mnohých dalších. Sprej můžete použít k odstranění skvrn nejenom z oblečení, ale také z koberců, textilních potahů i čalounění.

Použití: Sprej aplikujte na znečištěné místo a nechte působit 1- 2 minuty. Poté osušte čistým hadříkem a podle potřeby i vyperte.

Upozornění: Před nanesením na barevný textil či jiný barevný povrch nejprve vyzkoušejte stálobarevnost materiálu. Skladujte mimo dosah dětí.

Planet Pure Odstraňovač skvrn od vína, oleje, lepidla 50 ml

Odstraňovač škvŕn v spreji Planet Pure si poradí s fľakmi od vína, ovocia, lepidla aj od oleja. Vďaka praktickému rozprašovaču účinné látky preniknú hlboko do vlákien tkaniny a škvrnu jednoducho vyčistia.

Prírodné zloženie bez pridaných chemických látok zaručuje nielen účinnosť spreja, ale tiež šetrnosť k farbe a štruktúre textilu. S pomocou spreja z látky ľahko vyčistíte odolné zažraté škvrny od červeného vína, čerstvej trávy, šalátových dresingov, marmelády, mastnoty, krvi, lepidla a mnohých ďalších. Sprej môžete použiť na odstránenie škvŕn nielen z oblečenia, ale takisto z kobercov, textilných poťahov a čalúnení.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Decyl Glucoside, Ethanol, Citrus Aurantifolia Oil1), Orange Peel Extract1), Limonene2), Citral2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

PLANET PURE
Lochauerstr 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.planetpure.cz