/    /    /    /  

Martina Gebhardt Olej pro pevné poprsí, Happy Aging 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Péče o dekolt, Masážní oleje, Dárky pro ženy
Produktová řada: Martina Gebhardt Happy Aging
Certifikáty: DEMETER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
674
ks
Bez DPH 557 Kč

Martina Gebhardt Olej pro pevné poprsí, Happy Aging 100 ml

Olej pro pevné poprsí Martina Gebhardt Happy Aging dodává jemné stárnoucí pokožce elasticitu a udržuje její zdravý vzhled díky kombinaci pečujících výtažků a rostlinných olejů. Výživné složení nejenom že udržuje pokožku pružnou a jemnou, ale také ji chrání před vznikem vrásek i dehydratací.

Masážní olej v sobě spojuje oleje z oliv a hroznů společně s bambuckým a kakaovým máslem. Všechny tyto látky jsou doslova antioxidační bombou, obsahují množství vitaminů a také nenasycených mastných kyselin, které pokožku bohatě vyživují a současně v ní uzamykají vlhkost, a zanechávají tak pleť vláčnou.

O ochranu před známkami stárnutí se také postarají výtažky z hroznového vína, extrakt z kočicího drápu a rakytníkový olej. Ty poskytnou zralé pokožce potřebnou dávku vitaminů a antioxidantů a také jí dodávají zdravý pěstěný vzhled a odolnost vůči nepříznivým vnějším vlivům. Pečující olej v sobě spojuje množství látek a výtažků, které o zralou pleť aktivně pečují, udržují ji pružnou a dobře vypadající.

Použití: Malé množství oleje aplikujte na navlhčenou pokožku dekoltu a prsou a lehkou krouživou masáží vetřete. Používejte pravidelně, nejlépe po každé koupeli.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte olej v kombinaci s Dekolt sprejem Happy Aging.

Martina Gebhardt Olej pro pevné poprsí, Happy Aging 100 ml

Olej pre pevné poprsie Martina Gebhardt Happy Aging dodáva jemnej starnúcej pokožke elasticitu a udržiava jej zdravý vzhľad vďaka kombinácii ošetrujúcich výťažkov a rastlinných olejov. Výživné zloženie nielenže udržiava pokožku pružnú a jemnú, ale ju tiež chráni pred vznikom vrások a dehydratáciou.

Masážny olej v sebe spája oleje z olív a hroznových jadierok, spoločne s bambuckým a kakaovým maslom. Všetky tieto látky sú doslova antioxidačnou bombou, obsahujú množstvo vitamínov aj nenasýtených mastných kyselín, ktoré pokožku výdatne vyživujú. Súčasne v nej uzamykajú vlhkosť, a zanechávajú tak pleť vláčnu.

O ochranu pred známkami starnutia sa tiež postarajú výťažky z hrozna, extrakt z rastliny mačací pazúr a rakytníkový olej. Tie poskytnú zrelej pokožke potrebnú dávku vitamínov a antioxidantov a takisto jej dodávajú zdravý pestovaný vzhľad a odolnosť voči nepriaznivým vonkajším vplyvom. Ošetrujúci olej v sebe spája množstvo látok a výťažkov, ktoré sa o zrelú pleť aktívne starajú, udržiavajú ju pružnú a dobre vyzerajúcu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Olea Europaea Fruit Oil1), Lecithin2), Vitis Vinifera Seed Oil2), Butyrospermum Parkii Butter2), Theobroma Cacao Seed Butter1), Vitis Vinifera Fruit Extract2), Aloe Barbadensis Gel2), Punica Granatum Seed Oil2), Uncaria Tomentosa Extract, Hippoaphae Rhamnodies Oil2), Tocopherol, Daucus Carota Oil1), Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Spagyrische Essence Uncaria Tomentosa Extract, Silver, Gold, Sulfur, Aroma2), Geraniol3), Citronellol3)
1) Demeter, 2) Organic agriculture, 3) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
produktové řady: Martina Gebhardt Happy Aging

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz