/    /    /    /  

Saloos Olejový extrakt arnikový, bio 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Klouby a svaly, Tělové oleje, Sportovní masážní přípravky
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
127
ks
Bez DPH 105 Kč

Saloos Olejový extrakt arnikový, bio 50 ml

Arnikový olej Saloos je olejový extrakt, který je vhodný používat při pohmožděninách nebo kloubních potížích. Základem masážního oleje je sezamový a slunečnicový olej v bio kvalitě. Rychle se vsakují do pokožky, hydratují a podporují regeneraci pokožky. Základní masážní směs je obohacena o arnikový extrakt, který ulevuje svalům a kloubům po fyzické námaze nebo při poškození.

Arnikový extrakt vyniká svými hojivými účinky, zmírňuje otoky, výrony, pohmožděniny a modřiny. Pomáhá při kloubních potížích a při potížích svalů a šlach. Je vhodný pro sportovce, skvěle regeneruje, prokrvuje a prohřívá svalovou tkáň před i po fyzické námaze.

Masáž a uvolnění

Arnikový extrakt v oleji je přípravkem, který využijete nejen pro uvolňující masáž. Díky olejovému základu se z bylin uvolní větší množství účinných látek, které pak velice snadno pronikají do pokožky a podkožních tkání, kde působí. Olejový extrakt s arnikou je vhodný pro všechny, které trápí potíže s pohybovým aparátem, ať už jde o svalovou ztuhlost, artrózu či chronické bolesti.

Na bolavé svaly a klouby

Arnika je bylina, jež se již mnoho let používá v tradičním léčitelství na podporu zdravého fungování pohybového aparátu. Arnika vyniká svými regeneračními schopnostmi, urychluje obnovu tkání, a tím i pomáhá při dlouhodobých obtížích. Arnika pomáhá vstřebávání krve a hematomů po menších i větších úrazech, pohmožděních či podvrtnutí kloubů. 

Úleva od bolestí

Masáž s arnikovým olejem je velice vhodná zejména po větší fyzické námaze, arnikový extrakt ocení také sportovci. Arnikový olej podporuje regeneraci svalstva a šlach, pomáhá proti bolavým kloubům a uvolňuje namáhané svaly. Je skvělou prevencí proti přetažení či chronickým obtížím s klouby. Masáž s olejem posiluje prokrvení v tkáních a podporuje regeneraci.

Přírodní oleje a výtažky

Arnikový extrakt oceníte i v případě, že vás trápí chronické problémy s klouby či svalstvem, jako jsou různé svalové dysbalance, svalová ztuhlost či třeba artróza a revmatismus. Masážní olej prokrví svaly i klouby a uleví i od dlouhodobých bolestí. Kvalitní přírodní oleje, slunečnicový a sezamový, navíc pečují o pokožku, podporují její pružnost a zanechávají ji vláčnou. 

Použití: Vmasírujte do pokožky.

Skladování: Záruční doba je 18 měsíců. Skladujte v chladu a suchu.

Upozornění: Případná sedimentace není na závadu.

Saloos Olejový extrakt arnikový, bio 50 ml

Arnikový olej Saloos je olejový extrakt, ktorý je vhodný používať pri pomliaždeninách alebo kĺbových problémoch. Základom masážneho oleja je sezamový a slnečnicový olej v bio kvalite. Rýchlo sa vsakuje do pokožky, hydratuje a podporuje regeneráciu pokožky. Základná masážna zmes je obohatená o arnikový extrakt, ktorý uľavuje svalom a kĺbom po fyzickej námahe alebo pri poškodení.

Arnikový extrakt vyniká svojimi hojivými účinkami, zmierňuje opuchy, výrony, pomliaždeniny a modriny. Pomáha pri kĺbových problémoch a pri problémoch svalov a šliach. Je vhodný pre športovcov, skvele regeneruje, prekrvuje a prehrieva svalové tkanivo pred aj po fyzickej námahe.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sesamum Indicum Seed Oil1), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil1), Arnica Montana Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
užití: vnější

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz