/    /    /    /    /  

Weleda Podpůrný vápník 2 50 g

Značka:
Množství: 50 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Klouby a svaly, Kosmetika pro těhotné, Doplňky stravy pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
299
ks
Bez DPH 260 Kč

Weleda Podpůrný vápník 2 50 g

Podpůrný vápník 2 napomáhá organismu, aby se přirozenou cestou regeneroval. Obzvláště v zátěžových obdobích, kdy našemu tělu vápník chybí, a je třeba ho doplnit. Například v době těhotenství a kojení, v období puberty či při dlouhodobých stresujících situacích ve škole či v práci.

Vápník je důležitou látkou pro správný růst kostí, kloubů i zubů. I v průběhu života je ale třeba dodržovat jeho pravidelný přísun, aby kosti zůstaly zdravé a celý organismus správně pracoval.

Jak už sám název napovídá, Podpůrný vápník 2 zlepšuje funkčnost pohybového aparátu, udržuje ho zdravý, působí preventivně proti kloubním onemocněním a osteoporóze. Kromě toho napomáhá hojení pohmožděných svalů či zlomenin po úrazech.

Podpora regenerace

Vápník je jedním z nejdůležitějších prvků v našem těle a často se potýkáme s jeho nedostatkem. Vápník hraje roli nejen v oblasti zdraví zubů a kostí, ale zároveň je důležitou součástí metabolismu buněk a přenosu informací. Nedostatek vápníku se může projevovat mnoha zdravotními obtížemi, proto tento doplněk stravy oceníte nejen v zátěžových obdobích.

Pro zdravé kosti

Vápník je jednou ze základních stavebních složek kostní hmoty, která zejména se zvyšujícím se věkem ubývá, proto je doplňování vápníku skvělou prevencí řídnutí kostí, a tím i případných zlomenin. Vápník je skvělým doplňkem také při zraněních a zlomeninách, kdy podporuje regeneraci pojivové tkáně a působí podpůrně na zdraví kostí.

Intenzivní regenerace

Weleda Vápník 2 tak zlepšuje funkci celého pohybového aparátu a posiluje také vaše zuby. Chrání proti poškození kloubů i svalů. Vápník můžete užívat každý den a vhodný je zejména v náročných obdobích, kdy se vápníku přirozeně nedostává, například v těhotenství, při kojení či po menopauze. Skvělý je také v pubertě, kdy dochází k velmi rychlému růstu kostí.

Použití: 1 odměrku Podpůrného vápníku 2 užívejte večer po posledním jídle. Rozmíchejte ve vodě či džusu. Pro dosažení nejlepších výsledků kombinujte s Podpůrným vápníkem 1, který se užívá ráno na lačno.

Weleda Podpůrný vápník 2 50 g

Podporný vápnik 2 Weleda napomáha organizmu, aby sa prirodzenou cestou regeneroval. Obzvlášť v záťažových obdobiach, kedy nášmu telu vápnik chýba a je potrebné ho doplniť. Napríklad v čase tehotenstva a dojčenia, v období puberty či pri dlhodobých stresujúcich situáciách v škole alebo práci.

Vápnik je dôležitou látkou pre správny rast kostí, kĺbov a zubov. Aj v priebehu života je však potrebné dodržiavať jeho pravidelný prísun, aby kosti zostali zdravé a celý organizmus správne pracoval.

Ako už samotný názov napovedá, Podporný vápnik 1 zlepšuje funkčnosť pohybového aparátu, udržiava ho zdravý, pôsobí preventívne proti ochoreniam kĺbov a osteoporóze. Okrem toho napomáha hojeniu pomliaždených svalov či zlomenín po úrazoch.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Skořápka ústřice, Výtažek z dubové kůry, Laktóza
i
i

konzistence: sypká
obal: kovový
přebal: plastový
užití: vnitřní

Výrobce

Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144 Arlesheim
Švýcarsko
www.weleda-kosmetika.cz