Weleda Podpůrný vápník 2 50 g

Weleda Podpůrný vápník 2 50 g

Podpůrný vápník 2 napomáhá organismu, aby se přirozenou cestou regeneroval. Obzvláště v zátěžových obdobích, kdy našemu tělu vápník chybí, a je třeba ho doplnit.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Podpůrný vápník 2 napomáhá organismu, aby se přirozenou cestou regeneroval. Obzvláště v zátěžových obdobích, kdy našemu tělu vápník chybí, a je třeba ho doplnit. Například v době těhotenství a kojení, v období puberty či při dlouhodobých stresujících situacích ve škole či v práci.

Vápník je důležitou látkou pro správný růst kostí, kloubů i zubů. I v průběhu života je ale třeba dodržovat jeho pravidelný přísun, aby kosti zůstaly zdravé a celý organismus správně pracoval.

Jak už sám název napovídá, Podpůrný vápník 2 zlepšuje funkčnost pohybového aparátu, udržuje ho zdravý, působí preventivně proti kloubním onemocněním a osteoporóze. Kromě toho napomáhá hojení pohmožděných svalů či zlomenin po úrazech.

Podpora regenerace

Vápník je jedním z nejdůležitějších prvků v našem těle a často se potýkáme s jeho nedostatkem. Vápník hraje roli nejen v oblasti zdraví zubů a kostí, ale zároveň je důležitou součástí metabolismu buněk a přenosu informací. Nedostatek vápníku se může projevovat mnoha zdravotními obtížemi, proto tento doplněk stravy oceníte nejen v zátěžových obdobích.

Pro zdravé kosti

Vápník je jednou ze základních stavebních složek kostní hmoty, která zejména se zvyšujícím se věkem ubývá, proto je doplňování vápníku skvělou prevencí řídnutí kostí, a tím i případných zlomenin. Vápník je skvělým doplňkem také při zraněních a zlomeninách, kdy podporuje regeneraci pojivové tkáně a působí podpůrně na zdraví kostí.

Intenzivní regenerace

Weleda Vápník 2 tak zlepšuje funkci celého pohybového aparátu a posiluje také vaše zuby. Chrání proti poškození kloubů i svalů. Vápník můžete užívat každý den a vhodný je zejména v náročných obdobích, kdy se vápníku přirozeně nedostává, například v těhotenství, při kojení či po menopauze. Skvělý je také v pubertě, kdy dochází k velmi rychlému růstu kostí.

Použití: 1 odměrku Podpůrného vápníku 2 užívejte večer po posledním jídle. Rozmíchejte ve vodě či džusu. Pro dosažení nejlepších výsledků kombinujte s Podpůrným vápníkem 1, který se užívá ráno na lačno.

Ostatní kategorie: Pro těhotné

Užití: vnitřní

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Skořápka ústřice, Výtažek z dubové kůry, Laktóza

Konzistence: sypká

Obal: kovový

Přebal: plastový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?