/    /    /    /    /  

Yellow and Blue Prací gel z ořechů natural 1 l

Značka:
Množství: 1 l
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 250 ml / 49 Kč
Kategorie: Mýdlové ořechy, Ekologické prací gely
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
139
ks
Bez DPH 115 Kč

Yellow and Blue Prací gel z ořechů natural 1 l

Prací gel na stálobarevné a bílé prádlo Yellow and Blue s extraktem z mýdlových ořechů je k textilu mimořádně šetrný a zároveň spolehlivě odstraní nečistoty. Gel bez přidané parfemace či esenciálních olejů je vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou náchylnou k častému podráždění či alergiím a pro malé děti.

Základ pracího gelu tvoří extrakt z mýdlových ořechů, který při kontaktu s vodou vytvoří krémovou pěnu. Ta si účinně poradí s nečistotami a zároveň je šetrná k barvě i struktuře textilu. Nemusíte se tak bát vyšisování barev ani ztráty elasticity prádla. Díky nulovému obsahu parfemace či esenciálních olejů je gel jemný a nedráždí pokožku.

Prací gel je šetrný nejen k samotnému prádlu, ale také k životnímu prostředí, které zbytečně nezatěžuje. Obsažené látky se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky a zbytečně nezatěžují přírodu.

Použití: Prací gel je vhodný pro praní bílého a stálobarevného prádla při teplotách do 40 °C.

Dávkování: Na várku prádla přidejte 30 ml pracího gelu.

Yellow and Blue Prací gel z ořechů natural 1 l

Prací gél na stálofarebnú a bielu bielizeň Yellow and Blue s extraktom z mydlových orechov je k textilu mimoriadne šetrný a zároveň spoľahlivo odstráni nečistoty. Gél bez pridanej parfumácie či esenciálnych olejov je vhodný aj pre osoby s citlivou pokožkou náchylnou na časté podráždenie či alergie a pre malé deti.

Základ pracieho gélu tvorí extrakt z mydlových orechov, ktorý pri kontakte s vodou vytvorí krémovú penu. Tá si účinne poradí s nečistotami a zároveň je šetrná k farbe aj štruktúre textilu. Nemusíte sa tak báť vyblednutia farieb ani straty elasticity bielizne. Vďaka nulovému obsahu parfumácie či esenciálnych olejov je gél jemný a pokožku nedráždi.

Prací gél je šetrný nielen k samotnej bielizni, ale tiež k životnému prostrediu, ktoré zbytočne nezaťažuje. Obsiahnuté látky sa pri kontakte s odpadovými vodami začnú rozkladať na prirodzene sa vyskytujúce látky a zbytočne prírodu nezaťažujú.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Eva | 22.9.2016 13:58:34 | Eva

Jsem rada za slozeni setrici prirodu,ale je fakt,ze asi nevypere jako chem.prasky.Nicmene pouzivam i s tim,ze vsechny skvrny proste nevypere.Skvela cena:-)

* povinné

Vlastnosti

Složení: Saponin, Uhličitan sodný, Silikáty, Xanthanová guma, Benzoan sodný
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz