/    /    /    /    /  

Saloos Šalvěj 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
103
ks
Bez DPH 85 Kč

Saloos Šalvěj 10 ml

Saloos Šalvěj je čistá rostlinná silice ze šalvěje s významnými účinky na psychické i fyzické aspekty lidského organismu. Působí sedativním efektem na nervový systém a pomáhá přinést duševní harmonii. Má silný zklidňující účinek, pomáhá při nervozitě, trémě a pocitech psychické tenze.

Při inhalačním použití má po delší době až euforický efekt a zlepšuje náladu. Éterický olej má také přirozené antibaketriální účinky a pomáhá při širokém spektru zánětů. Je velice oblíbený jako přísada do koupele nohou při onemocněních plísněmi a dalších obtížích.

Esenciální olej ze šalvěje působí také při zvýšeném krevním tlaku a dlouhodobě zmírňuje pocení. Podporuje správnou funkci trávicího systém, pomáhá při průjmech, zácpách a nechutenství. Zároveň ulevuje od bolestí a jeho použití je vhodné například při bolestivé menstruaci.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Nepoužívejte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Šalvěj 10 ml

Saloos Šalvia je čistá rastlinná silica zo šalvie s významnými účinkami na psychické i fyzické aspekty ľudského organizmu. Pôsobí sedatívnym efektom na nervový systém a pomáha priniesť duševnú harmóniu. Má silný upokojujúci účinok, pomáha pri nervozite, tréme a pocitoch psychickej tenzie.

Pri inhalačnom použití má po dlhšej dobe euforický efekt a zlepšuje náladu. Éterický olej má tiež prirodzené antibakteriálne účinky a pomáha pri širokom spektre zápalov. Je veľmi obľúbený ako prísada do kúpeľa nôh pri ochoreniach plesňami a ďalších ťažkostiach.

Esenciálny olej zo šalvie pôsobí tiež pri zvýšenom krvnom tlaku a dlhodobo zmierňuje potenie. Podporuje správnu funkciu tráviaceho systém, pomáha pri hnačkách, zápchach a nechutenstve. Zároveň uľavuje od bolestí a jeho použitie je vhodné napríklad pri bolestivej menštruácii.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz