/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Skořice, kůra 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
174
ks
Bez DPH 144 Kč

Nobilis Tilia Skořice, kůra 5 ml

Nobilis Tilia SKořice, kúra je stoprocentní éterický olej ze srílanské skořice. Aroma skořice je velice příjemné a oblíbené pro provonění domácnosti i pracoviště. Účinně neutralizuje nepříjemné pachy a má relaxační efekt. Skořici lze používat samostatně či v mnoha kreativních kombinacích.

Éterický olej ze skořice uvolňuje svalové napětí a pomáhá při křečích různého původu. Jeho použití je vhodné po zvýšené fyzické aktivitě či sportu, kdy urychluje svalovou regeneraci. Zároveň má příznivý vliv také při únavě a psychickém i fyzickém vyčerpání.

Skořice přirozeně posiluje  mikrocirkulaci v tkáních, díky tomu má prohřívací a stimulační účinky. Podporuje správnou funkci trávicího systému a pomáhá proti průjmu. Zároveň podporuje regeneraci pokožky a urychluje hojení drobných poranění.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Nepoužívejte ho na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, bodnutí hmyzem, celulitida, hojení ran a zánětů, nachlazení a viróza, svalové napětí a křeče
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz