/    /    /    /    /    /  

Saloos Slunečnicový olej, bio 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Slunečnicový olej
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
89
ks
Bez DPH 77 Kč

Saloos Slunečnicový olej, bio 250 ml

Slunečnicový olej Saloos využijete pro péči o pleť, pokožku celého těla i vlasy. Jeden z nejběžnějších rostlinných olejů má výrazné zvláčňující a regnerační účinky, podporuje prokrvení pleti a pomáhá hojit kožní onemocnění.

Slunečnicový olej je jeden z nejznámějších rostlinných olejů. Označuje se jako hřejivý, podporuje prokrvení pokožky, je proto vhodný jako základní olej pro přírodní kosmetické receptury. Napomáhá hojení akné a ekzémů, má zvláčňující účinky, díky vysokému obsahu vitaminu E kůži výborně hojí a regeneruje. V kosmetice, masážní praxi, farmacii a dalších oborech zaujímá své důležité místo. Při vlasových zábalech regeneruje a navrací vlasům lesk a pružnost.

Neobyčejný obyčejný olej

Kdo by neznal slunečnicový olej. Je jedním z vůbec nejpoužívanějších olejů v teplé i studené kuchyni, ale jeho účinky můžete pocítit  při vnějším použití. Jedná se sie o olej velmi běžný, přesto vás může mile překvapit. Je vhodný pro všechny typy pokožky včetně suché a citlivé a můžete jej snadno míchat s dalšími oleji nebo jej ovonět oleji esenciálními.

Sametově hebká pokožka

Slunčnicový olej nanášejte na celé tělo po koupeli či jej rovnou přidejte do vany. Olej zabrání vysušení pokožky a udrží ji vláčnou a pružnou. Při nanášení na lehce vlhkou pokožku se ihned vstřebává a nezanechává za sebou mastný povlak, pouze hedvábně jemnou pokožku. Slunečnicový olej můžete použít na celé tělo doslova od hlavy k patě a hodí se také na regenerační zábaly vlasů, kterým dodá lesk a sílu.

Prokrvení a regenerace

Slunečnicový olej bývá často označován jako prohřívací. Stimuluje totiž lokální mikrocirkulaci v tkáních, prohřívá je a pomáhá při bolestech či napjatém svalstvu. Proto je mimořádně vhodný pro uvolňující masáže. Zároveň podporuje přirozenou regenerační schopnost pokožky, takže urychluje hojení a podporuje ozdravení akné či kožních zánětů. 

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou navlhčenou pokožku a lehce rozetřete.

Skladování: Záruční doba 9 měsíců. Skladujte v chladu.

Tip: Při dlouhodobém používání ve větším množství může pokožku vysušovat, vhodnější je proto míchat jej s jinými druhy rostlinných olejů lisovaných za studena, např. mandlovým nebo meruňkovým.

Saloos Slunečnicový olej, bio 250 ml

Slnečnicový olej Saloos využijete k starostlivosti o pleť, pokožku celého tela i vlasy. Jeden z najbežnejších rastlinných olejov má výrazne zvláčňujúce a regeneračné účinky, podporuje prekrvenie pleti a pomáha hojiť kožné ochorenia.

Slnečnicový olej je jeden z najznámejších rastlinných olejov. Označuje sa ako hrejivý, podporuje prekrvenie pokožky, je preto vhodný ako základný olej pre prírodné kozmetické receptúry. Napomáha hojeniu akné a ekzémov, zvláčňujúce účinky, vďaka vysokému obsahu vitamínu E kožu výborne hojí a regeneruje. V kozmetike, masážnej praxi, farmácii a ďalších odboroch zaujíma svoje dôležité miesto. Pri vlasových zábaloch regeneruje a navracia vlasom lesk a pružnosť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: 100% bio slunečnicový olej lisovaný za studena
INCI: Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz