/    /    /    /  

Ušní svíce 4 ks

Značka:
Množství: 4 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 1 ks / 69 Kč 10 ks / 680 Kč
Kategorie: Oči a uši
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
272
ks
Bez DPH 225 Kč

Ušní svíce 4 ks

Ušní svíce je alternativní metodou k řešení zdravotních a psychických problémů. Svíce je vhodným pomocníkem při poruchách se sluchem, rýmě či dlouhotrvajících bolestech hlavy, můžete ji použít i při náročných stresových situacích a psychické nepohodě. Zapálená svíce podporuje cirkulaci energie, uvolňuje energetické bloky a spuští tak přirozené regenerační procesy organismu.

Ušní svíce prohřívá tělo a harmonizuje psychickou i fyzickou stránku těla. Zapálenou svíci vkládáme do ucha či na akupresurní místa v jeho okolí. Ušní svíci tak můžete použít při zalehlých uších, nedoslýchavosti i šumění či pískání v uších. Svíce pomáhá také při dlouhotrvajících bolestech hlavy a migréně, uleví i během nachlazení.

Svíčku zapalte a kolmo vložte do ucha. Každá svíce hoří jinak dlouho a odlišným plamenem, podle toho, jaký problém v těle řeší. Až svíce vyhoří po vyznačenou rysku, uhaste ji vodou a zbytek svíčky rozbalte. Podle obsahu zjistíte, zda je postup potřeba opakovat. Ve výjimečných situacích je svíce prázdná, což značí vysokou míru znečištění organismu. Pokud svíce obsahuje prášek či hrudky v malém množství, není proceduru potřeba opakovat. Jestliže je prášku více, je vhodné proces opakovat. Na jeden zdravotní problém můžete s odstupem několika hodin vypálit až 3 svíce.

Použití: Připravte si misku s vodou na uhašení svíce. Napijte se vody a lehněte si na bok, tak, aby ošetřované ucho bylo nahoře. Svíci uchopte v oblasti loga, zapalte na širším konci a opatrně zasuňte kolmo do ucha. Svíčku je možné přiložit i na akupresurní body v oblasti ucha. Svíci držte, dokud nedohoří k vyznačené rysce (zhruba 12 minut) a poté ji uhaste v misce s vodou. Po ukončení procedury zbytek svíce rozbalte a podle obsahu zjistěte, zda je potřeba postup opakovat. Pro řešení jednoho zdravotního problému můžete s rozestupem několika hodin vypálit až 3 svíce.

Upozornění: Svíce není vhodná pro děti do 3 let věku. Nepoužívejte při perforaci ušního bubínku, při zánětech středního ucha ani při alergiích na včelí produkty.

Ušní svíce 4 ks

Ušná svieca je alternatívnou metódou k riešeniu zdravotných a psychických problémov. Svieca je vhodným pomocníkom pri poruchách so sluchom, nádche či dlhotrvajúcich bolestiach hlavy, môžete ju použiť aj pri náročných stresových situáciách a psychickej nepohode. Zapálená svieca podporuje cirkuláciu energie, uvoľňuje energetické bloky a spúšťa tak prirodzené regeneračné procesy organizmu.

Ušná svieca prehrieva telo a harmonizuje psychickú aj fyzickú stránku tela. Zapálenú sviecu vkladáme do ucha či na akupresúrne miesta v jeho okolí. Ušnú sviecu tak môžete použiť pri zaľahnutých ušiach, nedoslýchavosti aj šumení či pískaní v ušiach. Svieca pomáha tiež pri dlhotrvajúcich bolestiach hlavy a migréne, uľaví aj počas nachladnutia.

Sviecu zapáľte a kolmo vložte do ucha. Každá svieca horí inak dlho a odlišným plameňom, podľa toho, aký problém v tele rieši. svieca vyhorí po vyznačenú rysku, uhaste ju vodou a zvyšok sviece rozbaľte. Podľa obsahu zistíte, či je postup potreba opakovať. Vo výnimočných situáciách je svieca prázdna, čo značí vysokú mieru znečistenia organizmu. Ak svieca obsahuje prášok či hrudky v malom množstve, nie je procedúru potreba opakovať. Ak je prášku viac, je vhodné proces opakovať. Na jeden zdravotný problém môžete s odstupom niekoľkých hodín vypáliť 3 sviece.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Plátno, Včelí vosk, Kurkuma
i
i

obal: plastový