/    /    /    /  

Naturalis Yacon Root 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Superpotraviny
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
209
ks
Bez DPH 182 Kč

Naturalis Yacon Root 100 g

Yacon Root Naturalis je prášek z kořene rostliny yacon, která se pěstuje v oblasti Amazonie. Jeho konzumace je vhodná především pro ty, kdo trpí zažívacími problémy či mají potíže s cholesterolem nebo krevním cukrem. Kořen yacon je výborným zdroje vápníku, sodíku, draslíku či vlákniny. Sladce chutnající prášek lze rozmíchat ve vodě, mléce či smoothie nebo ho přidat do jogurtu, cereálií, kaší apod.

Prášek z kořene yacon má nízkou energetickou hodnotu a díky vysokému obsahu rostlinné vlákniny urychluje metabolismus, takže je vhodnou potravinou při redukčních dietách. Užívá se také při problémech s trávením, protože podporuje tvorbu a pozitivní působení střevních bakterií.

Zároveň podporuje správnou činnost imunitního systému a přispívá tak k odolnosti organismu vůči nemocem. Kořen rostliny yacon je díky nízkému glykemickému indexu velmi vhodný i pro diabetiky, pro které představuje zdravou alternativu jiných sladidel. Přispívá k harmonizaci hladiny krevního cukru i cholesterolu.

Dávkování: Užívejte 1-2 zarovnané čajové lžičky prášku 1-2krát denně. Děti od 3 let věku mohou užívat 1 lžičku 1krát denně.

Naturalis Yacon Root 100 g

Yacon Root Naturalis je prášok z koreňa rastliny yacon, ktorá sa pestuje v oblasti Amazónie. Jeho konzumácia je vhodná predovšetkým pre tých, ktorí trpia zažívacími problémami alebo majú problém s cholesterolom či krvným cukrom. Koreň yacon je výborným zdroje vápnika, sodíka, draslíka či vlákniny. Sladko chutiaci prášok možno rozmiešať vo vode, mlieku či smoothie alebo ho pridať do jogurtu, cereálií, kaší a podobne.

Prášok z koreňa yacon nízku energetickú hodnotu a vďaka vysokému obsahu rastlinnej vlákniny urýchľuje metabolizmus, takže je vhodnou potravinou pri redukčných diétach. Užíva sa tiež pri problémoch s trávením, pretože podporuje tvorbu a pozitívne pôsobenie črevných baktérií.

Zároveň podporuje správnu činnosť imunitného systému a prispieva tak k odolnosti organizmu voči chorobám. Koreň rastliny yacon je vďaka nízkemu glykemickému indexu veľmi vhodný aj pre diabetikov, pre ktorých predstavuje zdravú alternatívu iného sladidla. Prispieva k harmonizácii hladiny krvného cukru aj cholesterolu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Prášek z kořene rostliny yacon
i
i

konzistence: prášková
obal: plastový
příznivé účinky: cholesterol, posílení imunity, redukce váhy, snížení hladiny cukru, žaludeční problémy

Výrobce

Gloobe corp. s.r.o.
Zelená 487
252 62 Horoměřice
Česká republika