/    /    /    /  

Naturalis Yacon Root 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Superpotraviny
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
209
ks
Bez DPH 182 Kč

Naturalis Yacon Root 100 g

Yacon Root Naturalis je prášek z kořene rostliny yacon, která se pěstuje v oblasti Amazonie. Jeho konzumace je vhodná především pro ty, kdo trpí zažívacími problémy či mají potíže s cholesterolem nebo krevním cukrem. Kořen yacon je výborným zdroje vápníku, sodíku, draslíku či vlákniny. Sladce chutnající prášek lze rozmíchat ve vodě, mléce či smoothie nebo ho přidat do jogurtu, cereálií, kaší apod.

Prášek z kořene yacon má nízkou energetickou hodnotu a díky vysokému obsahu rostlinné vlákniny urychluje metabolismus, takže je vhodnou potravinou při redukčních dietách. Užívá se také při problémech s trávením, protože podporuje tvorbu a pozitivní působení střevních bakterií.

Zároveň podporuje správnou činnost imunitního systému a přispívá tak k odolnosti organismu vůči nemocem. Kořen rostliny yacon je díky nízkému glykemickému indexu velmi vhodný i pro diabetiky, pro které představuje zdravou alternativu jiných sladidel. Přispívá k harmonizaci hladiny krevního cukru i cholesterolu.

Dávkování: Užívejte 1-2 zarovnané čajové lžičky prášku 1-2krát denně. Děti od 3 let věku mohou užívat 1 lžičku 1krát denně.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Prášek z kořene rostliny yacon
i
i

konzistence: prášková
obal: plastový
příznivé účinky: cholesterol, posílení imunity, redukce váhy, snížení hladiny cukru, žaludeční problémy

Výrobce

Gloobe corp. s.r.o.
Zelená 487
252 62 Horoměřice
Česká republika