/    /    /  

Zelené potraviny, Maria Dallen 113 stran

Značka:
Množství: 113 stran
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Knihy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
123
ks
Bez DPH 112 Kč

Zelené potraviny, Maria Dallen 113 stran

Chlorella, spirulina, alfalfa. Říká vám to něco? Chcete se nejen o těchto "zelenáčích" dozvědět vše, co vás zajímá? Kniha Zelené potraviny, jejíž autorkou je Maria Dallen, vás zavede do světa zelených potravin, které stále nabývají na popularitě. Na 113 stranách se dozvíte všechny důležité informace, které by vás o potravinách, jako je mladý ječmen, pšenice či sladkovodní i mořské řasy, mohly zajímat.

Kniha poutavým způsobem pojednává o blahodárných účincích zelených potravin, které obsahují všechny důležité výživové látky v ideálním poměru. Jsou bohaté na chlorofyl a mají hojivé, protizánětlivé či detoxikační účinky. Stále nevíte, jaká zelená potravina je pro vás ta pravá? Přesně proto je zde kniha od Marii Dallen. Dozvíte se v ní třeba o tom, které konkrétní potraviny vám pomohou při různých zdravotních potížích, jak takové prospěšné zelené rostliny zpracovávat, ale třeba i jak je pěstovat v domácích podmínkách.

Zelené potraviny, Maria Dallen 113 stran

Chlorella, spirulina, alfalfa. Hovorí vám to niečo? Chcete sa nielen o týchto "zelenáčoch" dozvedieť všetko, čo vás zaujíma? Kniha Zelené potraviny, ktorej autorkou je Mária Dallen, vás zavedie do sveta zelených potravín, ktoré stále naberajú na popularite. Na 113 stranách sa dozviete všetky dôležité informácie, ktoré by vás o potravinách, ako je mladý jačmeň, pšenica či sladkovodné i morské riasy, mohli zaujímať.

Kniha pútavým spôsobom pojednáva o blahodarných účinkoch zelených potravín, ktoré obsahujú všetky dôležité výživové látky v ideálnom pomere. Sú bohaté na chlorofyl a majú hojivé, protizápalové či detoxikačné účinky. Stále neviete, aká zelená potravina je pre vás tá pravá? Presne preto je tu kniha od Marie Dallen. Dozviete sa v nej napríklad o tom, ktoré konkrétne potraviny vám pomôžu pri rôznych zdravotných ťažkostiach, ako také prospešné zelené rastliny spracovávať, ale napríklad aj ako ich pestovať v domácich podmienkach.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Papír
i
i