/    /    /    /    /  

Energy Zubní pasta Bílý Diamant 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Bělící zubní pasty
Hodnocení:
0,0/5 2 hlasy
Cena
162
ks
Bez DPH 134 Kč

Energy Zubní pasta Bílý Diamant 100 ml

Bioinformační zubní pasta Energy Bílý diamant je rostlinným přípravkem pro maximálně efektivní péči o zuby a oblast ústní dutiny. Má jemnou skořicově citrónovou chuť, která se postará o svěží dech a příjemný aromaterapeutický zážitek. Díky složení z bylinných výtažků napomáhá regeneraci chrupu a je vhodná i na citlivé zuby.

Zubní pasta Bílý diamant působí zejména na energetickou dráhu ledvin, jater, tenkého a tlustého střeva, tří zářičů a žaludku. Vše je sladěno tak, aby harmonizovala maximální počet energetických drah a tím byla zajištěna i revitalizace chrupu. Posilující efekt zubní pasty působí také na citlivé zuby, které pokryje jemným ochranným filmem. 

Základem složení je na minerály bohatá termální voda vřídla Podhájská, vyvážený bylinný komplex, éterické oleje a bioinformace rostlin a minerálů. Ty napomáhají mimojiné normalizaci pH ústní dutiny, čímž chrání zuby před vznikem zubního kazu a jiných, často chronických, onemocnění. Zubní pasta je součástí komplexní péče o zdravý chrup a přináší pocit čistoty a dlouhotrvajícího osvěžení spolu s pozitivními účinky na trávicí systém a ledviny.

Použití: Naneste dostatečné množství na zubní kartáček a čistěte zuby. Nezapomínejte také na jazyk.

Energy Zubní pasta Bílý Diamant 100 ml

Bioinformačná zubná pasta Energy Biely diamant je rastlinným prípravkom pre maximálne efektívnu starostlivosť o zuby a oblasť ústnej dutiny. Má jemnú škoricovo-citrónovú chuť, ktorá sa postará o svieži dych a príjemný aromaterapeutický zážitok. Vďaka zloženiu z bylinných výťažkov napomáha regenerácii chrupu a je vhodná aj na citlivé zuby.

Zubná pasta Biely diamant pôsobí predovšetkým na energetickú dráhu obličiek, pečene, tenkého a hrubého čreva, troch ohrievačov a žalúdka. Všetko je zladené tak, aby harmonizovala maximálny počet energetických dráh a tým bola zaistená aj revitalizácia chrupu. Posilňujúci efekt zubnej pasty pôsobí takisto na citlivé zuby, ktoré pokryje jemným ochranným filmom.

Základom zloženia je na minerály bohatá termálna voda žriedla Podhájska, vyvážený bylinný komplex, éterické oleje a bioinformácie rastlín a minerálov. Tie napomáhajú okrem iného normalizácii pH ústnej dutiny, čím chránia zuby pred vznikom zubného kazu a iných, často chronických ochorení. Zubná pasta je súčasťou komplexnej starostlivosti o zdravý chrup a prináša pocit čistoty a dlhotrvajúceho osvieženia spolu s pozitívnymi účinkami na tráviaci systém a obličky. 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

ZLUTI ZUBY!!!!! | 15.2.2016 21:38:46 | Bara

Táto pasta je úpný otras, zožltli mi z nej zuby. Kontaktovala som výrobcu, ktorý sa k veci vyjadril tak, že pasta má výnimočný účinok na ďasná a že pozor, \"ZDRAVÉ ZUBY NIE SU BIELE\" :D :D.....

Tohle opravdu ne | 6.7.2015 21:49:24 | Daniela

Tahle bělící bioinformační pasta mě bohužel zklamala na celé čáře. Zuby po ní naopak žloutly, po vyčištění jsem vůbec neměla obvyklý příjemný pocit čistoty v dutině ústní a svěžího dechu. Jediné, co bych ocenila, byla skutečně příjemná vůně pasty samotné, ale to bohužel nenahradí absenci funkce.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Glycerin, Aqua, Zingiber Officinalis Root Extract, Foeniculum Vulgare Extract, Sophora Japonica Extract, Symphytum Officinale Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract , Auricularia Polytricha Fruiting Body Extract, Arctium Lappa Root Extract, Arctium Lappa Extract, Acorus Calamus Root Extract, Bellis Perennis Flower Extract, Medicago Sativa Extract, Cetraria Islandica Extract, Silica, Cocamidopropyl Betaine, Propylene Glycol, Butyrospermum Parkii Extract, Stevia Rebaudiana Extract, Lecithin, Ubiquinone, Thymus Vulgaris Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Poloxamer 407, Sucrose, Commiphora Myrrha Gum Extract, Boswelia Carterii Gum Extract , Croton Lechleri Extract, Parfum, Limonene, Citral, Eugenol
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz