/    /    /    /    /  

Siddhalepa Zubní pasta Supirivicky 75 g

Značka:
Množství: 75 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Bělící zubní pasty, Ajurvédské zubní pasty
Hodnocení:
3,3/5 3 hlasy
Cena
95
ks
Bez DPH 79 Kč

Siddhalepa Zubní pasta Supirivicky 75 g

Ájurvédská zubní pasta Siddhalepa Supirivicky efektivně uzdravuje a posiluje dásně, zuby, hrdlo i jazyk. Působí přirozeně protizánětlivě a antibakteriálně, je tak vhodná při častém výskytu aftů i jiných drobných zánětů v dutině ústní. Má svěží příchuť, která osvěžuje dech, pomáhá proti zubnímu kazu a preventivně přechází nezdravému zbarvení zubů.

Bylinná zubní pasta pečuje o zdraví chrupu i celé ústní dutiny díky kombinaci osvědčených rostlinných výtažků. Spojení extraktů z černého pepře, tamarindu, vrcholáku tříslovinného, lékořice, skořice a mnohých dalších má lehké antibakteriální a hojivé účinky, léčí drobná poranění v ústech a pomáhá předcházet jejich návratu.

Supirivicky udržuje zdravé dásně a svěží dech, předchází výskyt zubního kazu, eliminuje nevzhledné zabarvení zubů a odstraňuje zubní kámen. Ájurvédská zubní pasta chrání dutinu ústní a udržuje ji zdravou. Regeneruje dásně, přírodně bělí zbarvené zuby a má další blahodárné účinky na zdraví zubů a úst.

Ájurvédská zubní pasta

Pokud jste příznivci tradičního čínského léčitelského umění ájurvédy, jistě vás nadchne tato zubní pasta sestavená ze směsi přírodních bylin, které mají blahodárný vliv na zdraví celé ústní dutiny a zároveň nezatěžují váš organismus nadbytečnými syntetickými látkami. Tato zubní pasta Siddhalepa je skvělou alternativou ke klasickým zubním pastám a pečuje o zuby i dásně.

Dokonalá čistota ústní dutiny

Základem zubní hygieny je jistě důkladné vyčištění zubů. Extrakt z černého pepře, tamarindu, skořice a lékořice účinně brání množení mikroorganismů způsobujících zubní kaz a tím i chrání před jeho vznikem. Tyto výtažky jsou přirozeně antibakteriální a působí protizánětlivě. Bylinné extrakty mají navíc regenerační účinky na drobná poranění v ústech.

Posílení obranyschopnosti

Zubní pasta Siddhalepa Supirvicky zároveň působí také významně preventivně. Kromě ochrany před zubním kazem přispívá ke zvýšení celkové obranyschopnosti zubů i dásní a zvyšuje jejich odolnost před zánětlivými onemocněními a dalšími obtížemi. Dokáže také chránit před nevzhledným zbarvením zubů například od čaje, kávy či červeného vína. 

Zdravé dásně a svěží dech

Zubní pasta Supirvicky celkově ozdravuje ústní dutinu a působí příznivě také při zánětech dásní. Má účinek také proti aftům a podporuje hojení drobných oděrek a podráždění, které mohou být zdrojem infekce. Zároveň vám dodá svěží dech na celý den bez nutnosti použití syntetické parfemace.

Použití: Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty, tak velikosti hrášku, a zuby a dásně čistěte jemnými krouživými pohyby. Nejméně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Tip: Pro dokonalou ústní hygienu je vhodné požívat oba druhy zubních past Supirivicky i Sumudu.

Siddhalepa Zubní pasta Supirivicky 75 g

Ajurvédska zubná pasta Siddhalepa Supervicky efektívne uzdravuje a posilňuje ďasná, zuby, hrdlo a jazyk. Pôsobí prirodzene protizápalovo a antibakteriálne, je tak vhodná pri častom výskyte áft a iných drobných zápaloch v dutine ústnej. Má sviežu príchuť, ktorá osviežuje dych, pomáha proti zubnému kazu a preventívne predchádza nezdravému zafarbeniu zubov.

Bylinná zubná pasta sa stará o zdravie chrupu a celej ústnej dutiny vďaka kombinácii osvedčených rastlinných výťažkov. Spojenie extraktov z čierneho korenia, tamarindu, vrcholiaku, sladkého drievka, škorice a mnohých ďalších má ľahké antibakteriálne a hojivé účinky, lieči drobné poranenia v ústach a pomáha predchádzať ich návratu.

Supervicky udržiava zdravé ďasná a svieži dych, predchádza výskytu zubného kazu, eliminuje nevzhľadné zafarbenie zubov a odstraňuje zubný kameň. Ajurvédska zubná pasta chráni dutinu ústnu a udržiava ju zdravú. Regeneruje ďasná, prírodne bieli sfarbené zuby a má ďalšie blahodarne účinky na zdravie zubov a úst.

Ajurvédska zubná pasta

Pokiaľ ste priaznivcami tradičného čínskeho liečiteľského umenia ajurvédy, istotne vás nadchne táto zubná pasta zostavená zo zmesi prírodných bylín, ktoré majú blahodarný vplyv na zdravie celej ústnej dutiny a zároveň nezaťažujú váš organizmus nadbytočnými syntetickými látkami. Táto zubná pasta Siddhalepa je vynikajúcou alternatívou ku klasickým zubným pastám a stará sa o zuby aj ďasná.

Dokonalá čistota ústnej dutiny

Základom zubnej hygieny je istotne dôkladné vyčistenie zubov. Extrakty z čierneho korenia, tamarindu, škorice a sladkého drievka účinne bránia množeniu mikroorganizmov spôsobujúcich zubný kaz a tým tiež chránia pred jeho vznikom. Tieto výťažky sú prirodzene antibakteriálne a pôsobia protizápalovo. Bylinné extrakty majú navyše regeneračné účinky na drobné poranenia v ústach.  

Posilnenie obranyschopnosti

Zubná pasta Siddhalepa Supirvicky zároveň takisto pôsobí významne preventívne. Okrem ochrany pred zubným kazom prispieva k zvýšeniu celkovej obranyschopnosti zubov a ďasien a zvyšuje ich odolnosť pred zápalovými ochoreniami a ďalšími ťažkosťami. Dokáže tiež chrániť pred nevzhľadným sfarbením zubov napríklad od čaju, kávy, či červeného vína.

Zdravé ďasná a svieži dych

Zubná pasta Supirvicky celkovo ozdravuje ústnu dutinu a pôsobí priaznivo tiež pri zápaloch ďasien. Má takisto účinok proti aftám a podporuje hojenie drobných odrenín a podráždení, ktoré môžu byť zdrojom infekcie. Zároveň vám dodá svieži dych po celý deň bez nutnosti použiť syntetickú arómu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Calcium Carbonate, Sorbitol, Aqua, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Garcinia Cambogia Fruit Extract, Piper Nigrum Fruit, Terminalia Chebula Fruit Powder, Phyllanthus Emblica Fruit Powder, Syzygium Cumini, Mimusops Elengi Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract , Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil, Tephrosia Villosa, Tephrosia Purpurea Leaf Extract, Eugenia Caryophyllus Bud Oil
i
i

obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com