Hanoju Acai pyré 500 ml

Hanoju Acai pyré 500 ml

  • Značka: Hanoju
  • Balení: 500 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Certifikáty: BIO
  • Bez DPH 470 Kč

Acai pyré Hanoju je bohatým zdrojem řady vitaminů, antioxidantů, minerálních látek, vlákniny a dalších důležitých látek. Díky tomu acai působí příznivě na celý zažívací trakt, navodí pocit sytosti a celkově zrychlí metabolismus. Obsažené vitaminy a antioxidanty jsou prospěšné pro zdraví kardiovaskulárního systému a zároveň posilují odolnost celého organismu.

Pyré z bobulí acai si díky šetrnému zpracování zachovává nejvyšší možný podíl účinných látek, je tak bohatým zdrojem živin vhodným i pro vegany. Bobule acai obsahují vysoký podíl vitaminu A, C, E a také vitaminy řady B, omega mastné kyseliny a řadu minerálů. Pravidelné užívání posiluje celkovou obranyschopnost a vitalitu těla, stimuluje činnost oběhové soustavy a působí pozitivně i na hladinu cholesterolu v krvi.

Acai obsahuje také významný podíl vlákniny. Zaplní žaludek a v kombinaci s dostatečně silnou vůlí pomůže v boji proti přejídání. Posiluje činnost celého zažívacího traktu, působí protizánětlivě a zlepšuje peristaltiku střev.

Dávkování: Před použitím protřepejte. 30-50 mililitrů pyré užívejte dvakrát denně. Rozmíchejte v malém množství tekutiny. Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 1 měsíce.

Upozornění: Doplněk stravy není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Acai pyré1)

1) Bio

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Příznivé účinky: detoxikace, posílení imunity, redukce váhy

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6, 49401 Damme Německo, tel: +49 5491 84428 0, https://www.hanoju-shop.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?