Black Friday je tu! Mega slevy 50 - 90 %! Ale pozor, platí pouze 27. - 30. 11.!
 Všechny prodejny máme otevřené!

Všechny prodejny máme otevřené!

Nepropadejte panice, všechny BiOOO kamenné prodejny máme stále otevřené!

Ničeho se nebojte, u nás v BiOOO si budete moci udělat radost i během lockdownu, v souladu se seznamem výjimek z opatření stanovených vládou zůstávají všechny naše kamenné prodejny beze změn otevřené. 

Bezpečnost na prodejnách a ve skladu

Zdraví našich zaměstnanců a zákazníků je pro nás nejdůležitější. Všichni naši zaměstnanci nosí respirátory třídy FFP2 . Na prodejnách dbáme na zvýšená hygienická opatření a několikrát denně je dezinfikujeme. Ve skladu byla též zavedena mimořádná hygienická opatření.

Pokyny pro vyzvednutí zboží

Vstupujte do prodejny pouze s rouškou. Pokud můžete, plaťte kartou. K pokladnám přistupujte jednotlivě a dodržujte distanční zónu. Při vyšší návštěvnosti prodejen počkejte raději chvíli před prodejnou, aby bylo v prodejně maximálně 5 zákazníků.

Otevírací doby prodejen najdete na stránkách prodejen - přes banner níže

Všechny BiOOO prodejny jsou stále otevřené

Nakupovat můžete i online s možností osobního odběru nebo si zboží nechat doručit přímo domů. Zvolit můžete i expresní doručení, kdy nákup obdržíte do 90 min nebo v den jeho objednání.

Přejeme hodně sil do tohoto náročného období! A nezapomeňte, pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit na sociálních síti (Facebook, Instagram) nebo na naší zákaznické lince: 220 555 077 (9-17h).

Děkujeme, že jste s námi! Vaše BiOOO.cz