CdVet Aktivní střevo, podpora střevní mikroflory pro zvířata 500 ml

CdVet Aktivní střevo, podpora střevní mikroflory pro zvířata 500 ml

  • Značka: CdVet
  • Balení: 500 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

cdVet Darm Aktiv (Aktivní střevo) je přírodní tekutý doplněk výživy z fermentovaných bylin pro psy a kočky, který obzvláště při narušené střevní mikroflóře a při trávicích potížích s mimořádnou účinností podporuje kvalitu a řízení příjmu živin. Střevní problémy jsou nejčastější příčinou pro vznik mnoha nemocí a civilizačních chorob (alergie, kožní problémy, nádory, rakovina apod.), kdy patogenní (

cdVet Darm Aktiv (Aktivní střevo) je přírodní tekutý doplněk výživy z fermentovaných bylin pro psy a kočky, který obzvláště při narušené střevní mikroflóře a při trávicích potížích s mimořádnou účinností podporuje kvalitu a řízení příjmu živin. Střevní problémy jsou nejčastější příčinou pro vznik mnoha nemocí a civilizačních chorob (alergie, kožní problémy, nádory, rakovina apod.), kdy patogenní (špatné) bakterie zatěžují organismus. Naproti tomu jsou dobré bakterie nezbytně nutné a v trávicím aparátu tvoří přirozenou symbiózu se střevem a tím také s celým organismem. Specielní kombinace fermentovaných bylin v přípravku cdVet Darm Aktiv podporuje přirozenou očistu střeva, dodává dobré bakterie a tím podporuje optimální vyvážení zdravé střevní mikroflóry.

certifikáty:
vhodné pro: psy i kočky
konzistence: tekutá
barva: hnědá
balení: plastový obal s odměrným kalíškem

dávkování: Darm Aktiv (Aktivní střevo) přidáváme do krmiva při krátce trvajících potížích a v rámci profylaxe po dobu nejméně 6 - ti týdnů. Při řešení dlouho trvajících potíží u civilizačních chorob jej podáváme 8 až 10 týdnů. Tento tekutý krmný doplněk je zamícháním do krmiva zvířaty bez problémů přijímán. U citlivých jedinců jej zamícháme do mletého masa a nebo jej injekční stříkačkou aplikujeme vedle jazyka.
* Kočka a malý pes do 3 kg: 1-2 ml.
* Psi 2-15 kg: 2-5 ml.
* Psi 15-30 kg: 4-9 ml.
* Psi nad 30 kg: 8-20 ml.
složení: fermentované byliny podle speciálního receptu cdVet

země původu značky: Německo
charakteristika značky: Je alarmující skutečností, že naše zvířata stále častěji trpí na civilizační choroby (alergie, kožní problémy, rakovina). Přitom už mnozí víme, že veterinární medicína se svými prostředky (antibiotika, kortikoidy, cytostatika) stále častěji naráží na hranice svých možností. Významně přispět k upevnění zdraví lze jen návratem k přírodním produktům (výživa, doplňky) a k přirozené péči. Osvědčenou volbou jsou čistě přírodní produkty bez chemie a bez přidaných látek značky cdVet z přírodní lékárny pro zvířata. Přírodní produkty z nabídky "Přírodní lékárny pro psy a kočky" jsou dílem rodinného podniku cdVet Naturprodukte. Generacemi předávané zkušenosti z ošetřování a chovu zvířat spojené se znalostí mnoha domácích bylinkových receptů byly základem pro produktový koncept. Cílem společnosti je v zájmových chovech psů a koček používáním přírodních produktů namísto syntetických postupně snižovat používání antibiotik, kortikoidů, chemických antiparazitik a jiných syntetických (nepřírodních) medikamentů.

kontakt na výrobce:
cdVet Naturprodukte GmbH
Industriestraße 11-13
49584 Fürstenau
Germany
www.cdvet.eu

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Zvířata: kočky, psi

Výrobce: cdVet Naturprodukte GmbH, Industriestraße 11-13, 49584 Fürstenau Německo, www.cdvet.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?