Mastic spa Anti-age 24 hodinový krém 777, Bio Eco 50 ml

Mastic spa Anti-age 24 hodinový krém 777, Bio Eco 50 ml

24hodinový krém Mastic Spa je určený pro jemné vrásky a linky. Okamžitý účinek liftingového krému pleť napíná a vyhlazuje ji. Acetyl hexapeptid (Argirelin) má podobný účinek jako botox - produkuje peptidy, které zklidňují obličejové svalstvo, efektivně redukují vrásky a zabraňují jejich vzniku.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

24hodinový krém Mastic Spa je určený pro jemné vrásky a linky. Okamžitý účinek liftingového krému pleť napíná a vyhlazuje ji. Acetyl hexapeptid (Argirelin) má podobný účinek jako botox - produkuje peptidy, které zklidňují obličejové svalstvo, efektivně redukují vrásky a zabraňují jejich vzniku.

Hydraporin a kyselina hyaluronová poskytují intenzivní hydrataci pokožky a pleť je po nich pružná a pevná. Olej z mastichy působí jako katalyzátor a antiplísňové činidlo, poskytuje okamžitou antibakteriální ochranu. V kombinaci s rozmarýnem zanechává pleť sametovou a svěží.

Použití: Aplikujte na čistou a suchou pleť, vyhněte se okolí očí. Používejte každý den.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí. Krém je určen pouze pro vnější použití. Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud se objeví podráždění pleti, konzultujte se svým lékařem.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?