Balzám doutnající rokle 10 g

Balzám doutnající rokle 10 g

  • Značka: ostatní
  • Balení: 10 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Balzám na hemoroidy a opruzeniny Doutnající rokle využívá osvědčených účinků extraktů z pryskyřice, jantaru a perlového prášku. Balzám má skvělé regenerační účinky, díky kterým pomáhá při hemroidech a zánětech.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Balzám na hemoroidy a opruzeniny Doutnající rokle využívá osvědčených účinků extraktů z pryskyřice, jantaru a perlového prášku. Balzám má skvělé regenerační účinky, díky kterým aktivně hojí nejenom hemoroidy, ale také záněty a dermatitidu a současně zlepšuje pružnost cév.

Balzám kombinuje léčivé výtažky z jantaru, pryskyřice a perel margarita, která mají výborné regenerační a tonizační účinky na pokožku. Pomáhá při vnějších i vnitřních krvácivých hemoroidech i jiných zánětech v oblasti konečníku, mírní nepříjemné pálení a svědění, působí proti dermatitidě i opruzeninám. Sliznici kolem konečníku skvěle regeneruje, hojí a posiluje ji. Balzám Doutnající rokle pokožku tonizuje, činí ji pružnější a odolnější vůči návratu obtíží.

Použití: Aplikujte v tenké vrstvě 2-3x denně na postiženou pokožku. V případě vnitřních hemeroidů aplikujte balzám za pomoci přiloženého aplikátoru přímo do konečníku. Používejte po dobu alespoň 2 dní, či dokud problémy neodezní.

Upozornění: Po nanesení na sliznici se může dostavit pocit pálení či 'ochlazení' pokožky, který ale po chvíli odezní.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Petrolatum, Lanolin, Prášek z perel margarita, Zinc carbonate, Isopropylmyristate, Tetraboritan sodný, Borneol, Extrakt z jantaru, Cyclopentadecanone

Konzistence: krémová

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Audiron 30 ml

Bioinformační kapky Audiron mají skvělé protizánětlivé a protivirové účinky. Jsou výborným pomocníkem pro léčbu zánětu středního ucha a zvukovodu, pomáhají při bolestech uší i hlavy.