Vánoce vyřešíte na pár kliknutí! Tipy na dárky pro celou rodinu - doručení po Praze ještě dnes, celá ČR pak do 3 dnů!

EKOBO Bamboo Square Bento Lunch Box - Lemon box na oběd

EKOBO Bamboo Square Bento Lunch Box - Lemon box na oběd

Uložit na seznam přání
Značka: EKOBO
Certifikáty: FSC
Certifikát FSC
Uložit na seznam přání
495
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Ekologický, opakovatelně použitelný box na oblíbený a zdravý oběd na cesty je opatřen dvěma odnímatelnými vnitřními kusy, které můžete využít dle libosti.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Bamboo Square Bento Lunch Box - Lemon box na oběd EKOBO je ekologická, opakovatelně použitelná alternativa k uskladnění a přepravě vašeho oblíbeného oběda. Dejte sbohem plastovým krabičkám a přivítejte certifikovaný FSC bambusový box, který je navíc opatřen dvěma odnímatelnými vnitřními kusy, které můžete využít dle libosti. Silikonová guma předchází nechtěnému otevření boxu.

Nádobí EKOBO udělá radost nejen dětem, ale také dospělákům, ozdobí stůl doma i venku na zahradě. Je vhodné do myčky, není však určené pro ohřívání v mikrovlnné troubě ani pro extrémně horké potraviny (čaj, káva,...). Vždy chvíli vyčkejte, než nápoj schládne. Je naproto bezpečné pro studené a teplé pokrmy.

Francouzská značka EKOBO vyrábí designové a bezpečné nádobí z bambusových vláken certifikovaných FSC, 100% pryskyřice bezpečné pro potraviny, korku, potravinářského silikonu či recyklovaných PET. Každý kousek je unikátní a jedinečný, inspirovaný přírodou a vlastními zkušenostmi samotných zakladatelů, rodičů.

Tip: Materiály neobsahují škodlivý BPA, PVC ani ftaláty. Nádobí je určeno k opakovanému použití.

Upozornění: Berte, prosím, na vědomí, že výrobky EKOBO jsou znovu použitelné, odolné, vyrobené z přírodních materiálů, které ale nejsou naprosto nerozbytné. Pokud nádobí spadne ve špatném úhlu, neroztříští se jako sklo nebo keramika, ale může dojít k částečnému odlomení nebo ke vzniku praskliny. Vzhledem k použitému výrobnímu materiálu - certifikovanému bambusu, je také možné, že výrobky mohou nést jemné barevné nedostatky. A také že bílá barva produktů, je tak bílá, jak to jen bambusový materiál dovolí :)

Výrobce: Ekobo SAS, 40 Rue Alexandre Dumas, 11EME Arrondissement , 75011, Paris, Francie , tel: +33 (0)188338215

Složení:

bambus certifikovaný FSC, silikon v potravinářské kvalitě
Z blogu (1)

Bambusové designové nádobí EKOBO

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Složení:

bambus certifikovaný FSC, silikon v potravinářské kvalitě