Vykuřovací směsi

Vonné směsi určené k vykuřování provoní jakýkoliv interiér svou omamnou vůní vycházející z přírodních ingrediencí. Jejich složení je prosté chemických látek a vykuřovací směsi zanechávají intenzivní vůni po dlouhou dobu.

Jak na vykuřování?

Uhlík umístěte buď přímo mřížku kadidelnice, nebo (pokud máte kadidelnici bez mřížky), naplňte kadidelnici asi do ¾ pískem nebo himalájskou solí. Písek ani sůl není třeba po každém vykuřovaní měnit, stačí odebrat již použitý uhlík se zbytky vykuřovadla.

Sůl není vhodná do všech druhů kadidelnic! (např. RAKU, kovových či vyrobených z porézních materiálů).

Do pinzety či kleští na uhlíky uchopte rychlozápalný uhlík a sirkou nebo zapalovačem ho zespoda zapalte. Počkejte 15-20 sec. než uhlík přestane jiskřit a vydávat kouř, položte jej do kadidelnice na písek.

Po cca30 sec., kdy se uhlík začne zbarvovat do šeda již můžete na uhlík sypat vykuřovadlo. Uhlík hoří 20-80 minut (podle velikosti) a během této doby můžete kdykoliv podle potřeby vykuřovadlo přisypat.

Pro vykuřování bylin a vonných dřev (např. palo santo, cedrové dřevo) použijte plátek mica.

Top produkty
Vykuřovadla.cz Palo Santo dřevěné špalíčky 20 g
Palo santo má při vykuřování mimořádně příjemnou, exotickou, sladce kokosovou vůni. Odstraňuje negativitu, stres, napětí a vyrovnává emocionální nestabilitu.
Skladem > 5 ks
134 Kč
Vykuřovadla.cz Bílá šalvěj a Yerba santa vykuřovací svazek 1 ks
bílá šalvěj a Yerba santa odstraňuje negativní energie, posiluje a ochraňuje. Byliny jsou velmi kvalitní, pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.
Poslední 4 ks!
171 Kč
Vykuřovadla.cz Písek k vykuřování s Ametystem 200 g
Písek k vykuřování obsahuje mimořádně mocný kámen ametyst, který má ochrannou sílu a očistnou moc. Je kamenem klidu a zahání stres.
Poslední 2 ks!
72 Kč
Seřadit produkty:
72 produktů
72 produktů
vymazat filtry