Sportique Bio bambucké máslo 100% 75 ml

Bio Shea Butter Pure No Fragrances

Sportique Bio bambucké máslo 100% 75 ml

Bio Shea Butter Pure No Fragrances

  • Bez DPH 164 Kč

Bio bambucké máslo je skvělým univerzálním pomocníkem pro péči o pokožku obličeje i kůži celého těla. Máslo pleť aktivně regeneruje, hojí a chrání před dehydratací.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bio bambucké máslo Sportique je skvělým univerzálním pomocníkem pro péči o pokožku obličeje i kůži celého těla. Díky jemnému přírodnímu složení bez přidaných chemických látek a parfemací je máslo velice dobře snášeno i tou nejcitlivější pokožkou dospělých i dětí. Máslo pleť aktivně regeneruje, hojí a chrání před dehydratací i opětovným poškozením.

Kvalitní bambucké máslo je bohaté na vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů, které společně pečují o všechny typy pleti, obzvlášť o tu suchou a citlivou. Obsažené látky pokožku zvláčňují, zanechávají ji jemnou na dotek a současně ji chrání před ztrátou elasticity i známkami předčasného stárnutí.

Výživné látky snadno proniknou hluboko do pokožky, kde pleť regenerují a posilují. Blahodárné účinky bambuckého másla ocení obzvláště sušší dehydratovaná pleť náchylná k tvorbě suchých šupinek, ale také poškozená či podrážděná pokožka celého těla. Máslo je vhodné nejen jako tělový nebo masážní krém, ale i pro lokální ošetření drobných poranění, jizev a štípnutí od hmyzu.

Použití: Malé množství másla rozpusťte v dlaních a aplikujte na pokožku celého těla i obličeje.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?