Sportique Bio bambucké máslo Levandule 75 ml

Bio Shea Butter With Lavender Oil

Sportique Bio bambucké máslo Levandule 75 ml

Bio Shea Butter With Lavender Oil

  • Bez DPH 164 Kč

Bio bambucké máslo Levandule s podílem esenciálních olejů je skvělým univerzálním pomocníkem pro péči o pokožku obličeje i celého těla. Regeneruje zatímco esenciální oleje pokožku zklidňují.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bio bambucké máslo Sportique Levandule s podílem esenciálních olejů je skvělým univerzálním pomocníkem pro péči o pokožku obličeje i kůži celého těla. Díky jemnému přírodnímu složení bez přidaných chemických látek a parfemací je máslo velice dobře snášeno i tou nejcitlivější pokožkou dospělých i dětí. Máslo pleť aktivně regeneruje a chrání před dehydratací, zatímco esenciální oleje působí proti drobným zánětům i podráždění pokožky.

Kvalitní bambucké máslo je bohaté na vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů, které společně pečují o všechny typy pleti, obzvlášť o tu suchou a citlivou. Obsažené látky pokožku zvláčňují, zanechávají ji jemnou na dotek a současně ji chrání před ztrátou elasticity i známkami předčasného stárnutí. Výživné látky snadno proniknou hluboko do pokožky, kde pleť regenerují a posilují.

Obsažené esenciální oleje z levandule působí lehce antibakteriálně, hojí drobná poranění, pleť zklidňují a současně pokožku celého těla příjemně a na dlouhou dobu provoní. Máslo obohacené o esenciální oleje je vhodné nejen jako tělový nebo masážní krém, ale i pro lokální ošetření drobných poranění, jizev a štípnutí od hmyzu.

Použití: Malé množství másla rozpusťte v dlaních a aplikujte na pokožku celého těla i obličeje.

Bio bambucké máslo Levandule je součástí balení:

Sportique Dárková sada s vůní levandule 75 ml + 75 ml + 200 ml

Dárková sada s vůní levandule 75 ml + 75 ml + 200 ml

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?