Holle Bio Jahelná kaše 250 g

Holle Bio Jahelná kaše 250 g

Značka: Holle
Certifikáty: BIO
Certifikát BIO
127
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás
Praha, Palác Lucerna > 4 ks

Nemléčná kaše BIO bezlepková kaše obsahuje celozrnné jáhly a je určená pro děti od ukončeného 4. měsíce věku.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Bio Jahelná kaše Holle je bezlepková kaše s celozrnnými jáhly, která je určená pro děti od ukončeného 4. měsíce věku.

Celozrnná mouka použitá v Holle kaších je v jednoduše stravitelné formě, která vyhovuje právě dětem. Tím, že je zpracováno vždy celé zrno, dochází k zachování většiny živin.

 

Příprava: Mnohostranné použití – jako mléčná kaše, bezmléčná kaše nebo s kaše s mléčnou výživou . Doporučení: Připravte mléčnou výživu a přidejte vaši oblíbenou Holle celozrnnou kaši. Návod k přípravě viz obal kaše. Připravujte vždy čerstvé. Příprava po 4. měsíci věku dítěte: 170 ml mléčné výživy, nalijte mléčnou výživu do talíře a přidejte 18 g Bio dětské Holle kaše (cca 3-4 polévkové lžíce) - promíchejte, nechte zchládnout na cca 37°C a podávejte. Další možnost přípravy: 100 ml plnotučného mléka smícháme se 100 ml vody, přivedeme k varu a necháme zchládnout na cca 50°C. Nalijeme do talířku a přidáme cca 5 polévkových lžic bio kaše (cca 25 g) Zchladíme na teplotu 37°C a podáváme. Příprava s mateřským mlékem: Vmíchejte cca 25 g Holle kaše do cca 130 ml mateřského mléka - hotovo Pozor: abychom plnohodnotně zachovali výživovou hodnotu, nesmí mléko přejít přes 40°C. Bezmléčná kaše: Převaříme 200 ml vody a necháme zchládnout cca na 50°C . Přidáme 25 g Holle kaše - cca 5 polévkových lžic a vmícháme 1 čajovou lžičku Holle dětského oleje, abychom dosáhli odpovídající konzistence - hotovo. Bezmléčná ovocná nebo zeleninová kaše: Vmíchejte cca 20 g Holle kaše (cca 4 polévkové lžíce) do 100 g ovocného příkrmu nebo 100 g ovocného pyré . Přidejte 1 čajovou lžičku dětského Holle oleje. Přidejte podle potřeby převařenou vodu (max 50°C) - hotovo. Podobně můžete použít zeleninový příkrm - 160 g a přidat 2 čajové lžičky Holle dětského oleje. Možná příprava od 6. Měsíce věku dítěte - mléčná kaše: převaříme 150 ml vody a necháme zchládnout na 50 °C. Nejprve přidáme 5 polévkových lžic Holle pokračovací mléka 2 a potom 18 g Holle kaše ( 3-4 polévkové lžíce) - hotovo . Po 10 měsíci věku můžeme přidávat místo pokračovacího mléka 2, pokračovací mléko 3. 1 polévková lžíce Bio kaše = 5 g, 1 čajová lžička Holle oleje = 4 g.

Upozornění: Dodržujte, prosím, návod k přípravě. Připravte pokrm vždy čerstvý, zbytky nepoužívejte. Stále kontrolujte teplotu stravy před konzumací - cca 37°C. Neohřívejte v mikrovlnné troubě (nebezpečí přehřátí). Chraňte před horkem, skladujte v suchu a originálně zavřené spotřebujte do data uvedeného na spodku obalu. Otevřené spotřebujte do 3 týdnů .

Švýcarská značka Holle představuje jednu z vedoucích značek na trhu organické dětské stravy. Firemní filozofie je založena na antroposofických principech stravy a biodynamické kvalitě. Holle nekompromisně odmítá chemické zpracování a chemické konzervanty. Jsou využívány pouze suroviny z biodynamického a organického zemědělství, které jsou co nejjemněji zpracovávány. Důkazem kvality jsou také certifikáty - DEMETER a BIO

Užití: vnitřní

Výrobce: Holle baby food GmbH, Bellevue 3246 , 272 01, Kladno, Česká republika

Podrobné složení produktu

Konzistence: sypká

Přebal: papírový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu1

Holle: Dětská organická výživa s dlouholetou tradicí

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: sypká

Přebal: papírový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?